Zapraszamy na trening

Zapraszamy wszystkich chętnych na niedzielny trening. Startujemy 13 lutego o godzinie 10:00 z Placu Piłsudskiego w Łasku. Zbiórka przed Komendą Powiatową Policji. Prognozy pogody przewidują umiarkowane zachmurzenie, brak opadów i temperaturę w okolicach 0 stopni.

Do zobaczenia!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na Zapraszamy na trening

 1. trof pisze:

  Od +5*C,zacznę do Łasku dojeżdżać ale nie wcześniej jak na godz.11.00/przez Chorzeszów,Wiewiórczyn pod KP to pewnie ~43km/.Na koniec marca można by już objechać trasę czerwcowych zmagań.
  Niektóre ustawki startują o godz.11.oo,żeby się więcej chętnych zebrało!I większe szanse są w tedy na „dobranie” się,kto szybciej,kto wolniej z dywizją inwemer na koniec!

  • cichy pisze:

   Biorąc pod uwagę dotychczasowe spotkania – niezbyt liczne, zaproponuję godzinę 11,00 począwczy od najbliższej niedzieli. Być może mała „frekwencja” wynikała nie tylko z ujemnych temperatur. Myślę ponadto, że gdy zrobi się naprawdę ciepło (oby) dołożymy spotkania sobotnie, ale o godzinie nieco wcześniejszej. Do zobaczenia na trasie. Pozdrawiam.

 2. misiek3 pisze:

  Jakim tempem jedziecie? W najbliższa niedzielę zawitam na waszym treningu, ale nie wiem czy dam radę utrzymać koło ponieważ jeżdże jeszcze na ostrym kole. Dodam że regularnie trenuje i tempo ok 30 km/h jestem w stanie bez wiekszych problemów utrzymać. Pozdrawiam Michał.

  • cichy pisze:

   Dobre pytanie! Tempo właściwie za każdym razem jest inne i na ogół dzielimy się po pewnym czasie na grupki – głównie z tempa to wynika. Jak do tej pory większość stanowili „górale” którzy po kilkunastu kilometrach szosy zaczynają tęsknić za jakimiś mniej równymi nawierzchniami i jadą na „rundki” – cokolwiek to znaczy… Szosowcy przeważnie w tempie ok. 30km/h jadą dalej. Dużo zależy od tego czy jest z nami Grzegorz (Skoczek)…
   Nasze spotkania bardziej traktujemy rekreacyjnie niż treningowo. Dla zaawansowanych szosowców (jak na razie) jesteśmy za słabi. Pozdrawiam i zapraszam – w grupie raźniej:)

 3. misiek3 pisze:

  Hehe nasze drogi to też mniej równe nawierzchnie ;D
  A tak mówiąc poważnie to szosowcy z waszego klubu są mocni, miałem okazję zaobserwować jak śmigają, naprawde kręcenia mają nie złe.
  A więc do zobaczenia w niedzielę, pozdrawiam Michał

 4. Norbert Krakowiak pisze:

  Witam :)
  Bardzo ładna stronka :) Pozwoliłem sie zalogować :)
  Norbert

  • pablo pisze:

   Dzięki! Witamy i zapraszamy do udziału w supermaratonie! Zapisy już uruchomione! Link do formularza zgłoszeniowego

   • wiki pisze:

    Super sprawa, pierwszy supermaraton w środku Polski i tak blisko Łodzi. Ze swojej strony żałuję. że są przewidziane tak krótkie dystanse. Chętnie pokonałbym z 3 takie rundki.

    • cichy pisze:

     Zaczynamy ostrożnie, stąd tylko dwa dystanse.
     Jeżeli uda się wejść do cyklu Pucharu Polski (a są duże szanse) to z pewnością będzie też dystans bliski 300 km.
     Ograniczenie długości trasy wynika też z faktu, że cała impreza musi zamknąć się w dniu startu. Prawie 200 km rozgrzewki przed Jelenią Górą to też nieźle. Zapraszamy:)

 5. WEBer pisze:

  Jak dopuścicie inne rowery do startu, to się piszę. Jak tylko kolarki, górale i…. miejskie, to jadę turystycznie.

 6. cichy pisze:

  Rozważymy w najbliższym czasie możliwość dopuszczenia do udziału również innych rowerów. Już teraz jest kilka głosów za. Zasad klasyfikacji nie możemy już zmieniać, ale spróbujemy coś wymyślić,,,…

 7. Norbert Krakowiak pisze:

  Witam :) Zapraszam wszystkich na wyścig w Zduni który odbędzie się w najbliższy piatek na ul Kobusiewicza przy mosirze najlepiej wyposzyć się w rowey terenowe :)

 8. WEBer pisze:

  Rowery terenowe… Zapraszam na inny poziom:
  http://youtu.be/1Xt8LDRp4QY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *