Podziękowania

Serdecznie dziękujemy przede wszystkim uczestnikom naszych zawodów. Debiutowaliśmy, a mimo wszystko okazało się, że miłośników MTB jest całkiem sporo i na starcie stanęło 113 uczestników. Dzięki Wam – wszystkim startującym – mieliśmy możliwość przekonać się na własne oczy jak duże jest zainteresowanie imprezami tego typu. Cieszymy się, że „duch walki” w narodzie nie ginie…

Dziękujemy uczestnikom, ale również bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Jastrzębiom Łaskim w zorganizowaniu wyścigu. Praca i pomoc wszelkiego rodzaju każdej z osób była ważna i doceniamy ją, ale w pierwszej kolejności widzę pracę Mariusz Hajzlera – od wielu tygodni nie szczędził sił i środków, dzięki którym możliwe było przeprowadzenie zawodów. Mariusz – JESTEŚ WIELKI.

Baza i zaplecze maratonu, wraz z przygotowaniem niemal wszystkich szczegółów organizacyjnych to zasługa pracowników Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku, a w szczególności naszego czołowego szosowca Grzegorza Stolarka.
Trudno w tym doborowym towarzystwie nie wymienić Ani Moder, która zadbała o wyśmienite posiłki – zupa była „the best”, kanapek prawie zabrakło – tak były pyszne. Pozostało tylko popić piwem z Koreba – szczególnie smakował „grzaniec” …

Ponadto nieoceniona była pomoc takich osób jak: Paulina Peredzyńska, Sylwia Dziębowska, Kasia Antonik, Natalia Janas, Dominika Świenty, Bartosz Moder, Marcin Karolak, Bogdan Hajzler, Ania Ceranowicz, rodzina Państwa Wojtasów, OSP w Teodorach i wiele innych osób z których części nawet nie znam.

Wszystkim raz jeszcze ogromne podziękowania

Jednocześnie po raz kolejny przepraszam uczestników za problemy wynikające z braku oznakowania fragmentów trasy. Przy następnym maratonie zastosujemy rozwiązanie które uniemożliwi osobom postronnym niszczenie oznakowania i wszyscy bezpiecznie pokonają ten sam dystans. Tym którzy te problemy potraktowali z wyrozumiałością i dodali to jako kolejną „atrakcję”, należą się szczególne słowa uznania.

Jeszcze raz dziękując w imieniu Klubu Rowerowego Jastrzębie Łaskie zapraszam wszystkich do Łasku w przyszłym roku. Planujemy przeprowadzić co najmniej dwie duże imprezy kolarskie. Będziemy o tym informować głównie przez Internet.

Z pozdrowieniami – Paweł Cichy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do Podziękowania

  1. pszemax pisze:

    Właśnie: ci którzy chcieli zwyciężyć, zwyciężyli, ci którzy chcieli dojechać, dojechali. Dziękujemy Organizatorom!! =)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *