Maraton MTB 2012

Przy współpracy z Columna Medica oraz firmą Spedimex – Klub Rowerowy Jastrzębi Łaskich ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników dwóch kółek na drugą już edycję jednodniowego Maratonu MTB. Przewidywany termin imprezy to 30 września, a zawodnicy po starcie z ośrodka Columna Medica będą rywalizować na dwóch dystansach – Mini (35km) lub Mega (70km) (jedna lub dwie przygotowane wcześniej przez organizatorów pętle). Warto dodać, że dzięki niezwykłej hojności sponsorów, główną nagrodą – podobnie jak w czerwcowym Supermaratonie będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny rower górski. O dalszych poczynaniach oraz szczegółach maratonu będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Maraton MTB 2012

 1. avatar kormoran pisze:

  Panowie i Panie z Łasku…
  Po pierwsze chciałem pogratulować wspaniałego (II supermaratonu) wyścigu szosowego. Bardzo udana impreza. Mam nadzieję, że MTB we wrześniu będzie również przygotowany w profesjonalny sposób. Oczywiście będziemy się ścigać na MTB tak więc proszę o dobre wyznaczenie i oznaczenie tras tak abyśmy nie wstydzili się za wyścig z Naszego przecież regionu. Życzymy udanych przygotowań i do zobaczenia na treningach i wyścigu.

  Pozdrawiam sekretarz GATTA BIKE TEAM – Kormoran.

 2. avatar vladee pisze:

  I to jest znakomita wiadomość! Niestety budowa trasy s8 zabrała kilka ciekawych miejscówek znanych z poprzedniego roku. Mimo to liczę na ciekawą trasę.

 3. avatar Amator pisze:

  Kiedy będzie więcej wiadomo na temat II Super Maratonu MTB? Chciałbym również dowiedzieć się jakie są przedziały wiekowe, w grupach startowych? Pozdrawiam Amator

 4. avatar pabelou pisze:

  ….oj tak taaak nie mogę się doczekać!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *