Zapisy na II Maraton MTB rozpoczęte!

Firma Data Sport z którą zawarliśmy porozumienie w sprawie elektronicznego pomiaru czasu na naszym maratonie MTB uruchomiła stronę z zapisami. Zapraszamy wszystkich chętnych – im wcześniej będziemy znali liczbę potencjalnych uczestników, tym lepiej będziemy mogli się przygotować do sprawnego przeprowadzenia zawodów.

Wyznaczona została już trasa wyścigu.

Plakat II Maratonu MTB Jastrzębi ŁaskichJednocześnie chcę uprzedzić, że musimy się liczyć z ewentualną korektą trasy. Wprawdzie wstępnie w Nadleśnictwie Kolumna trasę tą zaakceptowano, ale jednocześnie musimy brać pod uwagę trwającą budowę drogi S-8. Roboty budowlane prowadzone są dość intensywnie i z tygodnia na tydzień możliwość „przeskoczenia” przez plac budowy może ulec zmianie.

Zamówiliśmy już medale okolicznościowe (dla każdego kto ukończy wyścig) i mam nadzieję, że producent (firma ARTAL Metaloplastyka z Łodzi) wykona właściwą ilość pięknych medali.

Wstępnie ustalone jest „menu” zawodów – myślę, że po raz kolejny uczestnicy będą zadowoleni, szczególnie, że można będzie również spróbować piwa z Łaskiego KOREBA.

Sponsorzy tacy jak: SPEDIMEX, COLUMNA MEDICA, WASKÓR II, KOLUMNA PARK, KASTOR potwierdzają wcześniejsze deklaracje, więc zanosi się na to, że fantastycznych nagród i upominków nie zabraknie. W tym miejscu przypominam, że podobnie jak w roku ubiegłym zwycięzców w poszczególnych kategoriach regulaminowych honorujemy okolicznościowymi statuetkami, natomiast każdy uczestnik bierze udział w konkursie w którym można wygrać np. wysokiej klasy (na karbonowej ramie!) rower MTB, markową ramę MTB z okolicznościowym i niepowtarzalnym malowaniem itp. – szczegóły mam nadzieję będziemy mogli opublikować już wkrótce.

Trasa jest bardzo ciekawa. Nie zabraknie trudnych fragmentów i ładnych widoków… Dla tych którzy chcieliby wcześniej ją przejechać informacja, że w każdą niedzielę grupka z Kolumny szlak przeciera i nie mają nic przeciwko temu, żeby do nich dołączyć – szczegóły można omówić z Komandorem Wyścigu Mariuszem Hajzlerem – 43 675 43 41.

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na Zapisy na II Maraton MTB rozpoczęte!

 1. vladee pisze:

  link do mapki nie działa:(

 2. kormoran pisze:

  Chłopcy z Łasku może zrobimy wspólny objazd trasy 16.09.2012 ??? Co wy na to???

  • kormoran pisze:

   Dlaczego zmieniacie co tydzien trasę wyścigu????
   Jeżeli nie macie ostatecznej trasy to po co piszecie i podajecie na stronie jej przebieg???

   • AS987 pisze:

    Sama trasa się właściwie nie zmieniła, zmieniło się jedynie miejsce startu.

    • MARIaN pisze:

     czasami sprawy się komplikują i trzeba reagować tak a nie inaczej , większość trasy praktycznie bez zmian jedyna zmiana to start z innego miejsca oraz dodatkowe 4klm trasy .
     niedługo pojawi się krótki opis trasy .

   • vladee pisze:

    Jezu człowieku jak ty marudzisz. Najpierw wszyscy chcą znać przebieg trasy, a jak się pojawia to źle, nieważne, że inne jest tylko miejsce startu.Niezadowolenie – zawsze i ze wszystkiego – stało się w Polsce cnotą.

 3. Adass91 pisze:

  Również chciałbym zapytać czy przewidziany jest jakiś objazd trasy 16.09 ?

 4. Lisu pisze:

  Kormoran, przestań marudzić, co za różnica jaka trasa. I tak trzeba jechać to co będzie. Pewnie chciałbyś znać trasę co do każdego źdźbła trawy, ale tak łatwo to nie ma :)
  Pamiętaj, NIE MA LIPY!!! :)

 5. pawel pisze:

  ….jest oki trasa fajna… ino dzieś posiałem imbusiki po drodze w okolicy rokity….może wyrosną do wyścigu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *