Zapisy na II Maraton MTB rozpoczęte!

Firma Data Sport z którą zawarliśmy porozumienie w sprawie elektronicznego pomiaru czasu na naszym maratonie MTB uruchomiła stronę z zapisami. Zapraszamy wszystkich chętnych – im wcześniej będziemy znali liczbę potencjalnych uczestników, tym lepiej będziemy mogli się przygotować do sprawnego przeprowadzenia zawodów.

Wyznaczona została już trasa wyścigu.

Plakat II Maratonu MTB Jastrzębi ŁaskichJednocześnie chcę uprzedzić, że musimy się liczyć z ewentualną korektą trasy. Wprawdzie wstępnie w Nadleśnictwie Kolumna trasę tą zaakceptowano, ale jednocześnie musimy brać pod uwagę trwającą budowę drogi S-8. Roboty budowlane prowadzone są dość intensywnie i z tygodnia na tydzień możliwość „przeskoczenia” przez plac budowy może ulec zmianie.

Zamówiliśmy już medale okolicznościowe (dla każdego kto ukończy wyścig) i mam nadzieję, że producent (firma ARTAL Metaloplastyka z Łodzi) wykona właściwą ilość pięknych medali.

Wstępnie ustalone jest „menu” zawodów – myślę, że po raz kolejny uczestnicy będą zadowoleni, szczególnie, że można będzie również spróbować piwa z Łaskiego KOREBA.

Sponsorzy tacy jak: SPEDIMEX, COLUMNA MEDICA, WASKÓR II, KOLUMNA PARK, KASTOR potwierdzają wcześniejsze deklaracje, więc zanosi się na to, że fantastycznych nagród i upominków nie zabraknie. W tym miejscu przypominam, że podobnie jak w roku ubiegłym zwycięzców w poszczególnych kategoriach regulaminowych honorujemy okolicznościowymi statuetkami, natomiast każdy uczestnik bierze udział w konkursie w którym można wygrać np. wysokiej klasy (na karbonowej ramie!) rower MTB, markową ramę MTB z okolicznościowym i niepowtarzalnym malowaniem itp. – szczegóły mam nadzieję będziemy mogli opublikować już wkrótce.

Trasa jest bardzo ciekawa. Nie zabraknie trudnych fragmentów i ładnych widoków… Dla tych którzy chcieliby wcześniej ją przejechać informacja, że w każdą niedzielę grupka z Kolumny szlak przeciera i nie mają nic przeciwko temu, żeby do nich dołączyć – szczegóły można omówić z Komandorem Wyścigu Mariuszem Hajzlerem – 43 675 43 41.

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Zapisy na II Maraton MTB rozpoczęte!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *