Podsumowanie cyklu Pucharu Polski 2012

10 listopada będziemy mieli zaszczyt gościć w Łasku organizatorów wyścigów należących do cyklu Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych. Tematem spotkania będzie nie tylko podsumowanie sezonu 2012, ale przede wszystkim próba poprawienia zasad rozgrywania naszych wyścigów w sezonie 2013. Mamy świadomość, że nie wszystko jeszcze jest tak jak byśmy chcieli i przede wszystkim jak chcieliby Uczestnicy naszych wyścigów. Wprawdzie wiadomo, że wszystkich zadowolić się nie da, ale próbować należy…
Mam nadzieję, że przygotujemy również kalendarz poszczególnych wyścigów na rok 2013.
Jeżeli macie swoje przemyślenia dotyczące zasad rozgrywania naszych wyścigów – to bardzo proszę napiszcie do nas. Każdy głos traktujemy serio.

Pozdrawiam
Paweł Cichy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Podsumowanie cyklu Pucharu Polski 2012

  1. avatar Mariusz pisze:

    Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim organizatorom wszystkich maratonów. Jestem pełen podziwu za włożony ogromny wysiłek w zorganizowanie tych wspaniałych imprez.
    Dzięki

  2. avatar Skiba pisze:

    Sporo kontrowersji wzbudzała w tym roku możliwość zmiany dystansu. Proponowałbym aby zostawić możliwość zmiany dystansu tylko na “większy”. Jeśli ktoś nie będzie wiedział czy da radę większy czy mniejszy dystans zapisuje się na mniejszy, jeśli będzie czuł, że może pojechać większy to sobie pojedzie, ale nie będzie już wtedy zarzutów, że celowo zapisał się na większy aby wystartować z teoretycznie mocniejszymi zawodnikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *