Komunikat Specjalny – dystanse towarzyskie

Ponieważ nasz czerwcowy III Supermaraton Jastrzębi Łaskich (8 i 9 czerwca) poza Pucharem Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych wejdzie do grupy ogólnopolskich imprez z cyklu Polska na Rowery, rozszerzamy ilość dystansów do wyboru. A ściślej rzecz ujmując wprowadzamy dodatkowe dystanse Mini i Mega, ale jako TOWARZYSKIE. Do pokonania będzie trasa dokładnie taka jak na dystansach Mini i Mega Pucharowych z tą tylko różnicą, że można wybrać sobie skład grupy w której się wystartuje, analogicznie jak miało to miejsce w roku ubiegłym.

Dla przypomnienia:
• Uczestnik dystansu Towarzyskiego ma wszystkie prawa (i obowiązki) jak pozostali uczestnicy naszego wyścigu;
• Uczestnicy dystansu Towarzyskiego po ukończeniu przejazdu otrzymują medal pamiątkowy oraz imienny dyplom – certyfikat ukończenia wyścigu, oczywiście z uzyskanym wynikiem;
• Uczestnicy dystansu Towarzyskiego nie uzyskują punktów do cyklu Pucharu Polski oraz nie są wyróżniani za uzyskane miejsce. Wyróżnienia i puchary – statuetki otrzymują jedynie najlepsi w poszczególnych kategoriach dystansów pucharowych.

Osoby, które już zapisały się na jeden z dystansów pucharowych mogą ”przenieść się” do grup towarzyskich ponownie zapisując się, ale z zaznaczeniem odpowiedniego dystansu (pozostałe dane muszą się dokładnie powtórzyć), lub po prostu przysyłając nam wiadomość ze wskazaniem osób które chcą startować w jednej grupie, oczywiście na zasadach jak wyżej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *