ZAPRASZAMY NA WYŚCIG MTB

ZAPRASZAMY NA WYŚCIG MTB

Ubiegłoroczna impreza pokazała, że ilość zadowolonych uczestników wyścigu była większa od tych drugich – więc warto było…

W tym roku planujemy trochę zmian.

Nowa trasa tylko na niewielkim odcinku pokrywa się z ubiegłoroczną. Proponujemy jazdę po „rundach” o długości około 16 km. Do przejechania będą cztery takie rundy, przy czym nie dla wszystkich. W momencie ukończenia maratonu przez pierwszego zawodnika, wszyscy pozostali dojeżdżają do mety i kończą wyścig. Osoby zdublowane nie jadą kolejnego okrążenia – ich wynik uwzględnia zarówno osiągnięty czas przejazdu jak i ilość rund (okrążeń). Sądzimy, że dla znacznej ilości uczestników oznaczać to będzie jazdę na dystansie 48 km, a może nawet tylko 32 km.

Zmieniamy też miejsce startu i mety oraz biura zawodów. Zgodnie z życzeniem części zawodników przenosimy się bliżej kibiców. Dlatego baza zawodów będzie na osiedlu Przylesie w Łasku, obok boiska Orlik, na wysokości Szkoły Podstawowej nr 5 – przy ulicy Szkolnej 2. W Szkole Podstawowej nr 5 urządzimy „biuro” zawodów – zapisy i wydawanie pakietów startowych. A po zawodach każdy z uczestników ma możliwość skorzystania z bezpłatnego wejścia na basen (jednorazowe wejściówki w pakiecie).

Zawodami towarzyszącymi będzie wyścig dla dzieci zorganizowany głównie przez Centrum Sportu Rekreacji w Łasku – szczegóły w załączonym regulaminie.

Jak co roku zapewniamy dla uczestników: oznakowaną trasę, numery startowe z elektronicznym pomiarem czasu, napoje, owoce, ciepły posiłek po wyścigu, ubezpieczenie NWW, medale pamiątkowe, puchary dla zwycięzców i być może coś jeszcze.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *