Jastrzębie na Triathlonie IronMan Bydgoszcz-Borówno

W niedzielę 21 sierpnia w Bydgoszczy-Borównie odbyły się po raz dziewiąty najstarsze w Polsce zawody triathlonowe na dystansie IM i 1/2IM.

Na imprezie w randze mistrzostw Polski, Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie reprezentowało dwóch zawodników.

Pcertyfikat-cichyaweł Cichy – startując indywidualnie na dystansie 1/2 IronMan zajął pierwsze miejsce  w kategorii M60+ osiągając czas łączny 5:51:05.

Paweł Lis – wystartował jako kolarz w sztafecie na dystansie pełnym. Dystans 180km pokonał w czasie 5:15:05, a cała sztafeta ukończyła zawody na miejscu szóstym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.