Odwołanie VII Maratonu MTB i II Biegu Jastrzębi Łaskich (Biegu po Trasie MTB)

Z przykrością informujemy, iż podjęliśmy trudną dla nas decyzję o odwołaniu VII Maratonu MTB i II Biegu Jastrzębi Łaskich (Biegu Trasą MTB), jakie miały się odbyć w dniu 24 września 2017 roku. Jedną z przyczyn jest bardzo mała ilość osób które do tej pory zgłosiły chęć udziału w planowanych zawodach. Być może jest to spowodowane czekaniem z zapisywaniem się na ostatnią chwilę, niemniej jednak mając na uwadze stan obecny zdecydowaliśmy tak a nie inaczej. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację wszystkich tych, którzy planowali wziąć udział w naszej imprezie.
Oczywiście wszystkie osoby, które już przelały na konto klubowe opłatę startową, otrzymają w najbliższych dniach zwrot pełnej kwoty.
 
Jednocześnie informujemy, że zawody dla dzieci i młodzieży odbędą się zgodnie z zapowiedzią. Jak co roku zapraszamy dzieci i młodzież w wieku do 15 lat do udziału w zawodach w dniu 24 września 2017 roku.
Planujemy „wyścigi” w pięciu kategoriach wiekowych na terenie stadionu i parku szkolnego Zespołu Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie. Start dzieci jest bezpłatny. W najbliższych dniach opublikujemy Regulamin zawodów ze szczegółami organizacyjnymi.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Odwołanie VII Maratonu MTB i II Biegu Jastrzębi Łaskich (Biegu po Trasie MTB)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *