Odwołanie VII Maratonu MTB i II Biegu Jastrzębi Łaskich (Biegu po Trasie MTB)

Z przykrością informujemy, iż podjęliśmy trudną dla nas decyzję o odwołaniu VII Maratonu MTB i II Biegu Jastrzębi Łaskich (Biegu Trasą MTB), jakie miały się odbyć w dniu 24 września 2017 roku. Jedną z przyczyn jest bardzo mała ilość osób które do tej pory zgłosiły chęć udziału w planowanych zawodach. Być może jest to spowodowane czekaniem z zapisywaniem się na ostatnią chwilę, niemniej jednak mając na uwadze stan obecny zdecydowaliśmy tak a nie inaczej. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację wszystkich tych, którzy planowali wziąć udział w naszej imprezie.
Oczywiście wszystkie osoby, które już przelały na konto klubowe opłatę startową, otrzymają w najbliższych dniach zwrot pełnej kwoty.
 
Jednocześnie informujemy, że zawody dla dzieci i młodzieży odbędą się zgodnie z zapowiedzią. Jak co roku zapraszamy dzieci i młodzież w wieku do 15 lat do udziału w zawodach w dniu 24 września 2017 roku.
Planujemy „wyścigi” w pięciu kategoriach wiekowych na terenie stadionu i parku szkolnego Zespołu Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie. Start dzieci jest bezpłatny. W najbliższych dniach opublikujemy Regulamin zawodów ze szczegółami organizacyjnymi.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Odwołanie VII Maratonu MTB i II Biegu Jastrzębi Łaskich (Biegu po Trasie MTB)

  1. Piotrek pisze:

    Szkoda… Ja faktycznie również zastanawiając się cały czas nad dystansem zwlekałem z zapisem. Już pewnie za późno, ale trzeba było dać czas np. tydzień czy dwa na zapisy i jeśli nie uzbiera się X chętnych wtedy odwołać.

  2. Irek pisze:

    W ubiegłym 2016 roku wpadka organizatora, bo nie spodziewał się tak dużej frekwencji (dużo osób zapisało się w dzień zawodów), W tym roku (2017) „olanie” chętnych do przyjazdu i wzięcia udziału w zawodach. Nie zachęca to do traktowania poważnie organizatora. Pewnie w przyszłym roku wiele osób nawet nie będzie wpisywało tej „imprezy” w swoje kalendarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *