Supermaraton – aktualności

Szanowni Państwo!
Uprzejmie przypominamy, że tylko do dnia 24 maja (do godz. 24.00) możliwa będzie elektroniczna rejestracja udziału w IX Supermaratonie Jastrzębi Łaskich. Również po tym terminie nie będzie można (nie będzie honorowany) dokonać przelewu opłaty startowej. Bardzo prosimy między 25.05 a 1.06 nie wymuszać na nas robienia wyjątków bez względu na okoliczności…
Dla osób które po dniu 24 maja podejmą decyzję o starcie w naszym maratonie pozostanie jedynie rejestracja w biurze zawodów w sobotę przed startem od godz. 18,00 do 21,00 lub w dniu startu (minimum godzinę wcześniej). Niestety związane to jest ze znacznym podniesieniem kwoty opłat (zgodnie z Komunikatem technicznym). W biurze zawodów opłaty możemy przyjąć jedynie w formie gotówki za potwierdzeniem Kp.

Zamówiliśmy dla uczestników między innymi okolicznościowe T-shirty z logotypami głównych sponsorów (poniżej uzgodniony projekt) i bardzo się zmartwimy, jeżeli dla osób zapisujących się w ostatniej chwili zabraknie koszulek. Prosimy również o wyrozumiałość, jeżeli nie wszyscy otrzymają idealny rozmiar – zamówienie musieliśmy potwierdzić już teraz, a zapisanych jest jak sądzimy 60-70% wszystkich.

projekt koszulki dla uczestników 2019

projekt koszulki dla uczestników – 2019

Uwaga organizacyjna! Planujemy korektę w harmonogramie imprezy. Godziny startu poszczególnych grup pozostają bez zmian, natomiast dla uczestników z dystansu Rodzinno-Towarzyskiego uroczyste zakończenie rozpoczniemy o godzinie 13,45. Licząc przeciętne tempo najmłodszych uczestników na poziomie 10 km/h, dodając do tego wsparcie opiekunów sądzimy, że po godzinie 13 prawie wszyscy zdążą już w szkolnej stołówce zjeść ciepły posiłek. W tym roku zamiast udziału w kończącym maraton konkursie z upominkami KAŻDY uczestnik dystansu Rodzinno-Towarzyskiego otrzyma upominek.

Jak Państwo z pewnością zauważyli w tym roku zmieniliśmy trasę dystansów pucharowych. Wynika to nie tylko z chęci ominięcia przejazdu kolejowego w Chociwiu. Nieco dalej prowadzone są roboty drogowe i ruch odbywa się w szczególnych warunkach – wahadłowo. Nowa trasa jest nie mniej ciekawa. W trakcie odprawy technicznej na którą zapraszamy w sobotę o godz. 20,00 omówimy szczegóły z tym związane, ale już teraz mogę poinformować o starannym oznakowaniu i jednocześnie ustawieniu dodatkowych punktów kontrolnych pomagających „zbłąkanym” kolarzom. W uczciwym współzawodnictwie pomogą nam również komisarze na motocyklach.
Wszystkich chętnych zapraszamy na objazd trasy w dniu 26 maja. Start przed ŁDK w Łasku o godzinie 10,00 – oczywiście o ile pogoda nie sprawi jakiejś niemiłej niespodzianki typu burza śnieżna.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej ZABAWY w kolarstwo – z uśmiechem jedzie się przyjemniej😊

Z pozdrowieniami i do zobaczenia
Jastrzębie Łaskie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *