Memoriał Wojciecha Bąka

Nasz niedzielny XII Supermaraton Jastrzębi Łaskich będzie po raz kolejny okazją, by przypomnieć osobę Wojciecha Bąka – naszego wieloletniego honorowego prezesa, który wniósł ogromny wkład w rozwój i działalność Klubu Rowerowego Jastrzębie Łaskie.

Wojciech Bąk był nie tylko pasjonatem jazdy na rowerze, ale również przedsiębiorcą o wielkim sercu. Założył firmę spedycyjną Spedimex, która stała się jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży logistycznej w Polsce. Jego sukces zawodowy nie przeszkodził mu jednak w angażowaniu się w działalność społeczną i sportową. Dzięki jego hojności i naszej wspólnej pasji do rowerów, Spedimex stał się głównym sponsorem Jastrzębi Łaskich oraz w zasadzie wszystkich imprez rowerowych, które organizowaliśmy jako Klub.

Jego wsparcie finansowe i osobiste zaangażowanie pozwoliło nam wspólnie rozwijać pomysł organizacji dużej imprezy rowerowej w Łasku. Supermaraton Jastrzębi Łaskich zorganizowany po raz pierwszy w 2011 roku, jest już od 3 lat (niestety) rozgrywany jako Memoriał Wojciecha Bąka. Chcielibyśmy by był okazją do uczczenia jego pamięci, ale przede wszystkim do wspólnego spędzenia czasu i czerpania radości z jazdy na rowerze, tak jak wspólnie z Wojtkiem robiliśmy przez wiele lat.

Niech duch Wojtka towarzyszy nam podczas Supermaratonu.

Do zobaczenia na starcie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *