Lista startowa

grupa 1 – start 9:00
1 Paweł Cichy
2 Marcin Kuźniar
3 Jacek Szczepanik
4 Jarosław Grudzień
5 Zdzisław Krzymiński
6 Dariusz Antoni Fuchs
7 Stanisław Słomczyński
8 Grzegorz Radomski
9 Zdzisław Kalinowski

grupa 2 – start 9:02
11 RYSZARD DZWONNIK
12 Piotr Tomczyk
13 Monika Jagodzińska
14 Krzysztof Wiktorowski
15 MAREK ZADWORNY
16 Jarosław Kędziorek
17 ANDRZEJ JAROSŁAWSKI
18 MICHAŁ BANDROWSKI
19 Karolina Garczyńska

grupa 3 – start 9:04
21 Krzysztof Kamocki
22 Grzegorz Ciesielski
23 Zbigniew Maciaszczyk
24 Jan Pęczek
25 Bogusław Kardas
26 Piotr Maranda
27 Paweł Sekulski
28 Jan Raszewski
29 Zbigniew Banaszczyk

grupa 4 – start 9:06
31 Piotr Górniak
32 Grzegorz Stolarek
33 Grzegorz Wójcik
34 Jakub ŚWIĘTEK
35 Łukasz Matusiak
36 Sławomir Chalciński
37 ANDRZEJ SEMKOWICZ
38 Jakub Charchut
39 Mikołaj Czingon
40 Adam Kowalski

grupa 5 – start 9:08
41 Grzegorz Mańkowski
42 Grzegorz Czerwiński
43 Maciej Józiewicz
44 Michał Krata
45 Marcin Antonik
46 Adam Filipek
47 Jarosław Ablewski
48 Piotr Świątkowski

grupa 6 – start 9:10
51 Katarzyna Komulainen
52 Paulina Brytan
53 Beata Sokolnicka
54 Beata Walas
55 Iwona Pyrzanowska
56 Andrzej Wróbel
57 Ewa Salamończyk
58 Monika Marta Głusik
59 Mariola Siech
60 Justyna Katarzyna Drożdżyk

grupa 7 – start 9:14
61 Konrad Ruta
62 Łukasz Popielarski
63 Joanna Spułtowska
64 Sławomir Sikora
65 Michał Charusta
66 Karolina Frąckiewicz
67 Małgorzata Ruta
68 Elżbieta Fijałkowska
69 Agata Grabowska
70 Monika Wawrzyniak

grupa 8 – start 9:18
71 Paweł Możdżeń
72 Michał Wochna
73 Izydor Rekść
74 Paulina Jatczak
75 Radosław Ciepłucha
76 Agnieszka Roman
77 Jarosław Łukaszczyk
78 Wojciech Bąk
79 Władysław Bąk
80 Rafał Brzostek

grupa 9 – start 9:22
81 Grzegorz Janiszewski
82 Krzysztof Wesołowski
83 Halina Werner
84 Dorota Lenart
85 Jacek Lenart
86 Małgorzata Wesołowska
87 Zofia Bąk
88 Zbigniew Werner
89 Jolanta Janiszewska
90 Elżbieta Bąk

grupa 10 – start 9:26
91 Kazimierz Borek
92 Sławomir Kowalczyk
93 Tomasz Guzikowski
94 Zdzisław Gelbert
95 Jakub Okła
96 Marcin Jabłoński
97 Marcin Bąk
98 Rafał Oleś
99 Mirosław Musiał

grupa 11 – start 9:30
101 Artur Biernacki
102 IRENA SIOREK
103 Katarzyna Pernal
104 Dariusz Gajda
105 Anna Moder
106 Anna Agata
107 Ireneusz Krawczyk
108 Krzysztof Manicki

grupa 12 – start 9:34
111 Kazimierz Królikowski
112 Piotr Skibiński
113 Paweł Felcenloben
114 Kamil Politowicz
115 Mariusz Pietrusiak
116 Marek Kocięcki
117 Cezary Zacharowski
118 Marcin Czekaj
119 Kazimierz Dubas

grupa 13 – start 9:38
121 Kacper Łochowski
122 Sławomir Łochowski
123 Mateusz Majcherczyk
124 Paulina Wiszowata
125 Waldemar Baranowski
126 grzegorz rosinski
127 Leszek Rojewski
128 Jarosław Kłos
129 Roman Hajzler

grupa 14 – start 9:42
131 Tomasz Misztalski
132 Bogusław Nowak
133 Krzysztof Turbiński
134 Bartosz Wojtas
135 piotr tameczka
136 Grzegorz Orłowski
137 Krzysztof Dąbkowski
138 Dawid Jakubik
139 Michał Kalinski
140 Piotr Bugara

grupa 15 – start 9:46
141 Jan Lewicki
142 MIECZYSŁAW FRANKOWSKI
143 Wiesław Szczepaniak
144 Zbigniew Toboła
145 Tadeusz Grzelak
146 Witold Piatek
147 Tadeusz Maykowski
148 Czesław Sudra
149 Jan Pośpiesz
150 Tomasz Bulzacki

grupa 16 – start 9:48
151 Adam Kisielewski
152 leszek krystyniak
153 Andrzej Janczarski
154 BOGDAN KOWALCZYK
155 Zbigniew Szajna
156 Jarosław Wasiński
157 Grzegorz Trybuchowski
158 Mieczysław Sztendel
159 PRZEMYSŁAW TRZCIŃSKI (senior)
160 Lesław KOMISARUK

grupa 17 – start 9:50
161 Tomasz Ciesielski
162 Łukasz Jaworski
163 Marcin Brudnicki
164 Paweł Lis
165 Paweł Staniucha
166 Piotr Chrzanowski
167 Przemysław Janiak
168 Jerzy Markowski
169 Maciek Leszczełowski
170 Andrzej Pilarek

grupa 18 – start 9:52
171 Piotr Orzechowski
172 Marcin Orzechowski
173 Marek Mariański
174 Krzysztof Czuba
175 Piotr Cały
176 Mirosław Błoch
177 Dominik Stanisławski
178 Zbigniew Gogolin
179 Mateusz Szulc
180 Wiktor Szkopek

grupa 19 – start 9:54
181 Kamil Orłowski
182 Jacek Drubkowski
183 Arkadiusz Lorkowski
184 Marek Michalski
185 DARIUSZ MALINOWSKI
186 Henryk Leonow
187 Borys Chwiłkowski
188 Dariusz Miedzak
189 Jakub Radomski
190 Marek Stempień

grupa 20 – start 9:56
191 BOGUSŁAW SIOREK
192 Jacek Głobiński
193 Grzegorz Endler
194 Mariusz Gołębiowski
195 Przemysław Trzciński (junior)
196 Robert Klupś
197 Jaroslaw Wójcik
198 Paweł Kotek
199 KRZYSZTOF SPISACKI
200 PAWEŁ SZYKTANC

grupa 21 – start 9:58
201 Andrzej Mara
202 Piotr Chojecki
203 Adam Dywan
204 Krzysztof Karolak
205 Mieczyslaw Dynarynski
206 Stanisław Okoński
207 Robert Reduch
208 Andrzej Guziński
209 Darek Marendziak
210 Jan Dawicki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Lista startowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *