Wyniki

I Supermaraton Jastrzębi Łaskich przeszedł do historii. Wyniki dostępne są na stronie firmy TimePro obsługującej pomiar czasu – tutaj.

Natomiast tutaj nieco statystyk na temat zawodników biorących udział w supermaratonie.

Już wkrótce opublikujemy znacznie więcej szczegółów oraz zdjęcia, które już napływają do nas od wszystkich fotografów obecnych na trasie zawodów. Panowie z ekipy szosowiec.pl obiecali nam również film, który „cichaczem” kręcili na trasie ;)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na Wyniki

 1. Metalman pisze:

  Moja relacja z Maratonu (strona organizatora Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego):
  http://bikefun-leszno.com/fusion_forum/viewthread.php?forum_id=21&thread_id=280

  • pablo pisze:

   Dzięki za link. Od razu spieszę z wyjaśnieniami dot. Pań wydających numery startowe, bo uważam, że oceniłeś je zbyt surowo . Niestety firma TimePro zafundowała nam wszystkim spore zamieszanie. Wszystko było przygotowane perfekcyjnie do momentu, w którym po pierwsze okazało się, że numerów z chipem nie będzie w sobotę (wypadek), a po drugie w niedzielę rano dowiedzieliśmy się, że numery są niekompletne i nieuporządkowane. Trzeba było szybko reagować. Mieliśmy bardzo mało czasu, wielu zawodników w biurze i sporo nerwów. Pewnie odbiło się to trochę na Twoim odczuciu. Zapewniam Cię, że wszystkie nasze Panie są bardzo sympatycznymi kobietami, a bez nich nie dalibyśmy sobie rady z tym zamieszaniem.

 2. Metalman pisze:

  Drogi Pablo, pisałem bardziej z przymrużeniem oka, niż krytycznie ;). Wyglądały na takie, co naprawdę nie kumają, o co się to wszystko rozchodzi i po co ci wszyscy ludzie tutaj naprzyjeżdżali ;). A z numerami było spoko – ważne, że mierzyły czas. Nie mogę się doczekać zdjęć!

 3. pablo pisze:

  Pierwsza partia zdjęć dziś wieczorem. Późnym :)

 4. szosowiec.pl pisze:

  Zdjęcia już dostępne, http://www.szosowiec.pl , a video niebawem.

 5. czasowiec pisze:

  Nie skłamie gdy powiem, że supermaraton był przygotowany profesjonalnie , a bywam na wielu maratonach , o zbłądzeniu na trasie nie ma mowy , niewidomy z białą laską by trafił na mete , bardzo mi utkwił obraz , gdy jechaliśmy prawą stroną wychodząc z zakrętu , to po przeciwnej stronie na lewym pasie wyjechał samochód straży pożarnej na połowe ulicy i zablokował ruch samochodom cywilnym ,z przeciwnej strony by nie doszło do kolizji z jadącymi kolarzami , było widać zaangażowanie straży pożarnej , w tej sytuacji poczułem się bardzo bezpiecznie . Jestem pewny że miasto Łask będzie znać cała Polska , bo wszystko idzie w dobrym kierunku . Serdeczne podziękowania za tak udaną impreze zasyła czasowiec z szosowca.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *