Wpisowe

Coraz więcej osób ma wątpliwości związane z potwierdzeniem dokonanej wpłaty. Uprzejmie wszystkich informujemy, że w oparciu o wyciąg bankowy sporządzimy w piątek wieczorem (21.10) wstępną listę startową. Osoby z tej listy nie będą potrzebowały żadnych potwierdzeń o dokonanej wpłacie.
Osoby które do tego czasu nie dokonają przelewu będą musiały przed pobraniem pakietu startowego z numerem okazać dowód wpłaty. Natomiast wszyscy Ci którzy przelewu nie dokonają i będą chcieli wpłacić gotówkę, będą to mogli zrobić ale:
– muszą ponieść dodatkowy koszt związany z tym, że ktoś za nich dokona wpłaty w banku – w związku z tym wpłata wyniesie 50 zł;
– zapisów z wpłatami po godzinie 9,30 prawdopodobnie nie będziemy już mogli przyjmować. Wynika to z faktu, że każdy uczestnik musi zostać wpisany do systemu związanego z elektronicznym pomiarem czasu, a ponadto organizator może już nie mieć wolnych pakietów startowych.


Kochani rowerzyści!
Nie mamy niestety „bogatego wujka w Ameryce”, a chcielibyśmy, żeby każdy na naszym wyścigu traktowany był poważnie i zgodnie z deklaracjami które wpisaliśmy do regulaminu. Elektroniczny pomiar czasu, przygotowanie numerów startowych zakup żywności i napojów, zakup medali pamiątkowych i pucharów dla zwycięzców poszczególnych kategorii (ponad 30 szt) i wiele innych „drobiazgów” składa się na całkiem spory koszt imprezy. Znaczną część tych kosztów stanowi właśnie wpisowe i dopóki go nie ma trudno cokolwiek planować. Na szczęście jest całkiem sporo osób dzięki którym dostaliśmy nieco środków umożliwiających wcześniejsze zakupy i przygotowania (LISTA SPONSORÓW NA DOLNYM PASKU) . Zorganizowanie i przygotowanie bazy wyścigu z szatniami, stoiskami na posiłki, wodą do mycia rowerów itp. mamy dzięki kierownictwu Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku. Bardzo im wszystkim dziękujemy.
Prosimy jednak o wyrozumiałość. Ograniczone środki spowodowały, że nie mamy dużego zapasu miejsc. Może dojść do sytuacji , że zamknięta zostanie lista startujących. Oczywiście nie dotyczy to osób które decyzję o starcie (wraz z wpłatą wpisowego) przekażą nam do piątku.

Pozdrawiam
cichy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na Wpisowe

 1. opłata startowa pisze:

  Witam, proszę o podanie numeru konta i danych potrzebnych do dokonania przelewu w ramach wpisowego. Zapisałem sie juz na stronie timepro ale rozumiem że teraz mam zapłacić wpisowe i z potwierdzeniem przelewu stawić się na zawodach?

  • pablo pisze:

   Koszt uczestnictwa w maratonie MTB wynosi 45 zł.

   Wpłaty prosimy dokonywać na konto:

   Klub Rowerowy „Jastrzębie Łaskie”
   ul. Armii Krajowej 5a, 98-100 Łask
   nr 40 2030 0045 1110 0000 0205 8210

   z dopiskiem (tytułem):”MARATON MTB – imię i nazwisko zawodnika”

 2. drex pisze:

  witam, kiedyś pisaliście, że nie spodziewacie się więcej, niż 100 osób. Wygląda, że będzie opnad 100… Jak ze startem w takim razie? Była gdzieś idea startu mini a następnie mega, ale to chyba powinno być odwrotnie, patrząc kto jedzie…

 3. lista startowa pisze:

  Jest gdzieś ta lista startowa? Bo nie wiem czy mam biegać po sąsiadach żeby wydrukować dowód wpłaty :]

 4. kasia pisze:

  Wiatm :) chciałam się zapytać czy jest możliwość zgłoszenia się do zawodów i zapłaty w czasie wyścigu i do której godziny

  liczę na odp :)

 5. MARIaN pisze:

  na tą chwilę jest chyba jakaś awaria na łączach z bankiem i ciężko stwierdzić co i jak z wpłatami , lepiej wydrukować na wszelki wypadek przelew

 6. MARIaN pisze:

  można od 8:30 do 10 : 30 w dniu zawodów , opłata 50zł

 7. Czarny pisze:

  Czy po maratonie będą dostępne prysznice?

 8. MARIaN pisze:

  na tą chwilę wiem że tak

 9. vladee pisze:

  Kiedy będą podane wyniki oraz zdjęcia na stronie?

 10. pablo pisze:

  wyniki są już, a na zdjęcia trzeba poczekać – jeszcze nie wszyscy dotarli do domów ;)

 11. Waldemar pisze:

  Na stronie timepro mój wynik to 4h23min. natomiast rzeczywisty rezultat to 3h23min. Taki wynik wisiał w biurze zawodów i tak wyszło z licznika. O co chodzi????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *