Wpisowe

Coraz więcej osób ma wątpliwości związane z potwierdzeniem dokonanej wpłaty. Uprzejmie wszystkich informujemy, że w oparciu o wyciąg bankowy sporządzimy w piątek wieczorem (21.10) wstępną listę startową. Osoby z tej listy nie będą potrzebowały żadnych potwierdzeń o dokonanej wpłacie.
Osoby które do tego czasu nie dokonają przelewu będą musiały przed pobraniem pakietu startowego z numerem okazać dowód wpłaty. Natomiast wszyscy Ci którzy przelewu nie dokonają i będą chcieli wpłacić gotówkę, będą to mogli zrobić ale:
– muszą ponieść dodatkowy koszt związany z tym, że ktoś za nich dokona wpłaty w banku – w związku z tym wpłata wyniesie 50 zł;
– zapisów z wpłatami po godzinie 9,30 prawdopodobnie nie będziemy już mogli przyjmować. Wynika to z faktu, że każdy uczestnik musi zostać wpisany do systemu związanego z elektronicznym pomiarem czasu, a ponadto organizator może już nie mieć wolnych pakietów startowych.


Kochani rowerzyści!
Nie mamy niestety „bogatego wujka w Ameryce”, a chcielibyśmy, żeby każdy na naszym wyścigu traktowany był poważnie i zgodnie z deklaracjami które wpisaliśmy do regulaminu. Elektroniczny pomiar czasu, przygotowanie numerów startowych zakup żywności i napojów, zakup medali pamiątkowych i pucharów dla zwycięzców poszczególnych kategorii (ponad 30 szt) i wiele innych „drobiazgów” składa się na całkiem spory koszt imprezy. Znaczną część tych kosztów stanowi właśnie wpisowe i dopóki go nie ma trudno cokolwiek planować. Na szczęście jest całkiem sporo osób dzięki którym dostaliśmy nieco środków umożliwiających wcześniejsze zakupy i przygotowania (LISTA SPONSORÓW NA DOLNYM PASKU) . Zorganizowanie i przygotowanie bazy wyścigu z szatniami, stoiskami na posiłki, wodą do mycia rowerów itp. mamy dzięki kierownictwu Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku. Bardzo im wszystkim dziękujemy.
Prosimy jednak o wyrozumiałość. Ograniczone środki spowodowały, że nie mamy dużego zapasu miejsc. Może dojść do sytuacji , że zamknięta zostanie lista startujących. Oczywiście nie dotyczy to osób które decyzję o starcie (wraz z wpłatą wpisowego) przekażą nam do piątku.

Pozdrawiam
cichy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Wpisowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *