Noclegi – komunikat

Jak już informowaliśmy, uczestnicy dystansu ULTRA w ramach „wpisowego” otrzymują nocleg z częściowym wyżywieniem. Osoby, które planują przyjazd w sobotę i start w niedzielę mogą również skorzystać z tego samego miejsca noclegowego, ale wymaga to indywidualnej rezerwacji i jest odpłatne.

Miejsca te to pokoje w internacie szkolnym, przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Łasku, ul.  Mickiewicza 6. Nie ma tam luksusów, ale jest czysto i spokojnie. Jest też stołówka.

Pokoje dla dystansu ULTRA są czteroosobowe. Łazienka z prysznicami wspólna – na korytarzu. Możliwość skorzystania ze świetlicy z TV. W pokojach są cztery łóżka – kanapy z pościelą oraz szafy – garderoby. Ponieważ pokoje nie są za duże, część rowerów można będzie przechować w oddzielnym pomieszczeniu (oczywiście zamykanym). W internacie przebywać będzie tylko kilkoro dzieci, ale będzie też osoba dyżurująca – opiekun.

Dla dystansu ULTRA dodatkowo zamówiliśmy posiłki:

– kolacja w dniu 7.06, godz. 18-19 – oczywiście makaron – z gulaszem…

– kolacja w dniu 8.06, bez określenia godziny – samoobsługa. Przygotowane będą: pieczywo, wędliny, herbata itp. Jak sądzimy początek ok. 19, bez limitu czasu.

– śniadanie w dniu 9.06 – godz. 700 – w tym jajecznica, wędliny itp.

Opuszczenie pokojów może nastąpić po uroczystym zakończeniu niedzielnych zawodów.

Oczywiście istnieje możliwość skorygowania tych szczegółów.

Otrzymaliśmy potwierdzenie od Dyrektora Ośrodka na 44 miejsca noclegowe, dlatego jeszcze raz prosimy o wcześniejsze zgłaszanie udziału w maratonie. Jeśli okaże się, że będzie ich za mało – poszukamy w innym miejscu.

Start dla dystansu ULTRA ustawiamy przed internatem na ul. Mickiewicza. Zawodników którzy ukończą wyścig (meta w Wiewiórczynie) możemy podwieźć do internatu dyżurnym samochodem – chyba, że sami „rozkręcą nogę” na około 3 km między Wiewiórczynem, a internatem przy ul. Mickiewicza.

Zainteresowani noclegiem z soboty na niedzielę mogą więcej informacji uzyskać u Pani Kierownik Marioli Barańskiej – tel. 502 327 158, brsk.mariola@gmail.com. , przy czym może to nastąpić po dniu 24.05.br ze względu na pierwszeństwo rezerwacji dla dystansu ULTRA.

Z pozdrowieniami Jastrzębie…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do Noclegi – komunikat

  1. Pingback: Supermaratony Szosowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *