Podziękowania

Trzeci Supermaraton Jastrzębi Łaskich już za nami. Jeszcze trwają działania organizacyjne zamykające imprezę tegoroczną, a już zaczynamy myśleć o następnych zawodach dla kolarzy.

Najpierw jednak w imieniu Klubu Rowerowego Jastrzębie Łaskie pragnę serdecznie podziękować przede wszystkim uczestnikom naszych zawodów. W tegorocznej edycji po raz pierwszy przekroczyliśmy liczbę 500 sklasyfikowanych na mecie zawodników – było sumując poszczególne dystanse 514 osób. Prawie 100 osób więcej niż w roku ubiegłym dobrze to rokuje na lata następne. Najbardziej nas cieszy, że mimo zaciętej walki nie stwierdziliśmy ewidentnych zachowań niesportowych i nie doszło do wypadków. Jesteśmy pełni podziwu zarówno dla tych co pokonali w sobotę dystans aż 415 km, tych co osiągnęli przeciętną prędkość ponad 40 km/h, tych co debiutując ukończyli po raz pierwszy w życiu wyścig i oczywiście dla licznej grupy dzieci, które jak zwykle mogłyby być przykładem waleczności dla niejednego dorosłego. Bardzo Wam Wszystkim dziękujemy za udział w naszych zawodach, za stworzenie wspaniałej atmosfery, sportową rywalizację i niezwykłe emocje, które nam podarowaliście.

Cieszymy się, że tak licznie stawiliście się na starcie i mamy nadzieję, że przyjedziecie do nas za rok. Już dzisiaj zarezerwujcie sobie czerwcowy weekend 2014r. na ściganie w Łasku.
Wyścig ten był dla nas sporym wyzwaniem organizacyjnym. Bez pomocy instytucji, firm i osób prywatnych nie podołalibyśmy wszystkim obowiązkom. Dziękujemy również sponsorom, bez których nasza impreza nie odbyłaby się. Dziękujemy za szczodrość i wsparcie. Gorące podziękowania dla wolontariuszy za pomoc i bezinteresowną pracę przy obsłudze wyścigu, zabezpieczaniu tras, za udzielanie informacji i kierowanie ruchem, obsługę punktów żywnościowych, współpracę ze służbami porządkowymi i całe mnóstwo innych spraw składających się na na tą imprezę.

Jeszcze raz, dziękując w imieniu Klubu Rowerowego Jastrzębie Łaskie, zapraszam wszystkich do Łasku na kolejne imprezy rowerowe. W tym roku planujemy zorganizować co najmniej dwie duże imprezy kolarskie. Najpierw w sierpniu wyścig szosowy ze startu wspólnego, a następnie we wrześniu III Maraton MTB Jastrzębi Łaskich.

Z pozdrowieniami
Paweł Cichy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *