Jastrzębie na „Żądle Szerszenia” w Trzebnicy

Jesteśmy po wspaniałej imprezie pucharowej w Trzebnicy. Gratulujemy Szerszeniom nie tylko udanego wyścigu po pięknych terenach powiatu trzebnickiego, ale również atmosfery w trakcie całej imprezy. Nie zepsuje tego wrażenia kilka uwag dotyczących niespełnionych próśb o przydział do grupy, czy też ze strony słabo widzących którzy pobłądzili. Trasa była dobrze przygotowana pod każdym względem. GRATULUJEMY i postaramy się wziąć przykład…

Dla Jastrzębi Łaskich był to bardzo udany start. Swoją kategorię wygrał Grzegorz Stolarek, a trzeci w tej samej kategorii był Zbyszek Kowalczyk. Drugi w swojej kategorii był z kolei Tomek Misztalski i trzeci w swojej Staszek Okoński. Najlepszy z Jastrzębi na dystansie Mega był nasz triatlonista Paweł Felcenloben. Pozostali walczyli dzielnie i tylko „pech” nie pozwolił im na jeszcze lepsze wyniki.

Po różnych przygodach (zerwany łańcuch, pęknięta dętka, mniejsze i większe zabłądzenia), nasze wyniki na mecie były następujące:

na dystansie MINI:
– Grzesiek Stolarek – 1 miejsce w kategorii M4 szosa
– Zbyszek Kowalczyk – 3 miejsce w kategorii M4 szosa
– Staszek Okoński – 3 miejsce w kategorii M5 szosa
– Tomek Misztalski – 2 miejsce w kategorii M4 mtb

– Krzysiek Karolak – 11 miejsce M3 szosa
– Jacek Głobiński – 14 miejsce M3 szosa
– Paweł Lis – 22 miejsce M3 szosa
– Radek Walczak – 35 miejsce M2 szosa

dystans MEGA:
– Paweł Felcenloben – 27 miejsce M4 szosa
natomiast prezes Paweł Cichy niespecjalnie licząc się z czasem oraz trasą zaproponowaną przez organizatora postanowił pozwiedzać piękne okolice Trzebnicy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *