Zaproszenie na Leszczyński Maraton Rowerowy

Już po raz dziewiąty serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego – Bikefun Maraton, czyli największego maratonu szosowego dla amatorów ze startu wspólnego w Polsce. Zawody odbędą się 17 maja 2014 roku.

W tym roku dajemy możliwość sprawdzenia swoich sił na głównym dystansie 90 km, a także na 30 km Minimaratonie dla mniej wprawionych rowerzystów, którzy jednak chcą poczuć atmosferę zawodów kolarskich, jaką daje wspólny start wszystkich zawodników. Trasa wraz z opisem znajduje się na naszej stronie internetowej.

Rejestrując się (link bezpośredni) należy wypełnić wymagane pola, w tym dystans oraz rodzaj roweru (rozmiar koła 26 cali – klasyfikacja rower MTB; wszystkie pozostałe – klasyfikacja rower szosowy i inne). Ewentualną zmianę należy zgłaszać drogą mailową lub w biurze zawodów. Jednak przed rejestracją należy koniecznie zapoznać się z regulaminem zawodów

Wpisowe do 15 maja wynosi 50 zł (40zł 10zł kaucja zwrotna za chipa), w przeddzień zawodów 60 zł (50zł 10zł kaucja zwrotna za chipa) i w dniu zawodów 110 zł (100zł 10zł kaucja zwrotna za chipa).Zawody odbędą się honorowym patronatem Prezydenta Miasta Leszna, a wydarzenie jest współfinansowane przez Miasto Leszno oraz Powiat Leszczyński.

Maraton odbędzie się w ramach cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowa. Dodatkowo na bazie IX LMR zostaną rozegrane I Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Maratonie Szosowym.

Więcej informacji na stronie www.llr.com.pl oraz www.bikefun-leszno.com
Informacje na bieżąco publikujemy również na naszym Fanpage’u – www.facebook.com/LeszczynskiMaratonRowerowy

Serdecznie zapraszamy
Zespół Bikefun Leszno

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *