Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych zawodów. Dziękujemy za fantastyczną walkę na trasie, zarówno tym jadącym ponad 40 km/h jak i tym debiutującym, którzy do ostatniego metra walczyli o uzyskanie jak najlepszego wyniku. Szczególne wrażenie zrobiła na nas młodzież która wraz z rodzicami podjęła tak wielkie wyzwanie i wyzwanie to zrealizowała.

Dziękujemy uczestnikom, ale również bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Jastrzębiom Łaskim w zorganizowaniu wyścigu. Były to instytucje reprezentowane w szczególności przez osoby: Starosty Łaskiego Pani Teresy Wesołowskiej, Burmistrza Łasku Pana Gabriela Szkudlarka, Wójta Gminy Buczek Pana Bronisława Węglewskiego, Wójta Gminy Sędziejowice Pana Jerzego Kotarskiego, oraz Wójta Gminy Widawa Pana Michała Włodarczyka. Nie udałoby się przeprowadzić imprezy bez pomocy niezastąpionych strażaków z OSP w : Buczku, Widawie, Sędziejowicach oraz Straży Gminnej ze Szczercowa. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali również motocykliści z Grupy Motocyklowej APC Moto-Pasja oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Na naszej stronie internetowej prezentujemy sponsorów – osoby i firmy  – jak co roku uzyskaliśmy wielką pomoc zarówno finansową jak i w postaci produktów, które otrzymali uczestnicy naszego wyścigu. Poza naszymi głównymi i tradycyjnymi już sponsorami jak Spedimex, Wera i Kastor cieszy nas udział „debiutantów” czyli firm Škoda Bednarek oraz Over Group.

Specjalne podziękowania kierujemy do naszych wspaniałych wolontariuszek i wolontariuszy. Wiele godzin poświęciliście na pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów. Panie z biura zawodów, wręczające medale, wydające posiłki i napoje, i wykonujące wiele innych czynności wokół naszych zawodów, Panowie kierujący ruchem, zajmujący się oprawą reklamową, przygotowaniem trasy wyścigu i sprzątaniem po wyścigu, wydający napoje i posiłki, i wykonujący wiele innych czynności koniecznych do przeprowadzenia naszych zawodów – zasługują na ogromne podziękowania za swoje bezinteresowne poświęcenie.

Wszystkim raz jeszcze ogromne podziękowania!

Kierujemy również kilka zdań do uczestników maratonu.

Przepraszamy za niedociągnięcia organizacyjne – problemy z pomiarem czasu przejazdu kilkunastu zawodników przez metę, opóźniły rozpoczęcie ceremonii wręczania pucharów i spowodowały w kilku przypadkach spore nerwy osób, które nie widniały listach wyników. Aktualizacja danych na podstawie awaryjnego zapisu wideo na mecie została już zakończona i ostateczne wyniki wszystkich zawodników zostały obliczone i opublikowane.

Dla kilku ostatnich osób zabrakło niektórych posiłków – bardzo nam przykro z tego powodu, tym bardziej, że zamówiliśmy ilość odpowiednią dla ponad 700 uczestników (wystartowało 573). Okazało się, że jedzenie było tak dobre, że niektórzy podchodzili po kilka razy, oraz wykorzystali nieaktualne talony z wyścigu MTB w 2014 roku?!

Myślę, że o innych niedociągnięciach Państwo nam napiszecie – będziemy wdzięczni i weźmiemy je pod uwagę organizując następne imprezy kolarskie.

Po raz kolejny dziękując, zapraszam wszystkich w imieniu Klubu Rowerowego Jastrzębie Łaskie do Łasku  w przyszłym roku na VI Supermaraton (prawdopodobnie pierwsza niedziela czerwca).

W tym roku planujemy przeprowadzenie jeszcze co najmniej trzech imprez kolarskich. Pierwsza to 28 czerwca wyścig ze startu wspólnego w Buczku – regulamin i zapisy już za moment na naszej stronie www. We wrześniu natomiast VI Maraton MTB (6 września) – po nowej, bardzo ciekawej i dosyć trudnej trasie, oraz ze specjalnym odcinkiem przeznaczonym dla dzieci. Dodatkowo część zawodników będzie mogła sprawdzić się na trasie I CrossDuathlonu (po zakończeniu jazdy na rowerze – bieg). Również we wrześniu (19 w niedzielę) wyścig ze startu wspólnego w Buczku, kończący cykl wyścigów Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2015.

Zapraszamy!

Z kolarskimi pozdrowieniami – Paweł Cichy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na Podziękowanie

 1. Grecko87 pisze:

  Debiutowałem u Was na imprezie kolarskiej, bardzo mi się podobało. Jeśli można to już zapisuję sie na następny rok ;) Pozdrawiam.

 2. Piotr pisze:

  Ja również bardzo serdecznie dziękuję za niepowtarzalną atmosferę i wzorową organizację.
  W imprezie uczestniczyliśmy całą rodziną już po raz czwarty i nic nie wskazuje na to że ostatni.
  Jedyna uwaga – zróbcie coś z tym wiatrem, druga połowa trasy była zabójcza ;-)
  Pozdrawiam,

 3. akacja pisze:

  Byłyśmy w Łasku pierwszy raz i na pewno rozważymy kolejne występy, (trzeba poprawić wyniki ;) ) chociaż niedziela nie jest najlepszym dla nas rozwiązaniem, bo wymusza branie bezpłatnego urlopu w poniedziałek.

 4. alinoe pisze:

  Bardzo dziękuję za wszystko co robicie. Jeśli ktokolwiek chciałby organizować najlepsze imprezy kolarskie ma łatwe zadanie. Wystarczy że będzie Was naśladował!!!
  p.s Prosiłbym tylko o zwrócenie uwagi na 2 część zdjęć pana Krzysztofa Lisa (zdjęcia nr. 144,145,146) 3 zdjęcia, 1 sprawa, kupa chamstwa.
  serdecznie pozdrawiam.

 5. marco pisze:

  Zawodnicy bez numerów to jedna sprawa, a jazda dwóch zawodników na jednym numerze to już mistrzostwo. Polecam szczególnej uwadze Pana/Panów z nr 24 zdjęcie DCG 0577 i P1420957. Dla „blachy” wszystko.

 6. Sylwia pisze:

  Byłam u was na Supermaratonie pierwszy raz i na pewno jeszcze zawitam :)
  Ogólnie było super, organizacja, jedzonko, pakiety startowe :) Mogę się jedynie przyczepić do braku nagród dla zwycięzców kategorii (przydałyby się nawet jakieś gadżety) i braku podium kat. Open (w sumie ważniejsza niż wiekowe) ;) O! Jeszcze czekanie na dekoracje, czekanie, czekanie, czekanie. Trochę narzekam, ale w dobrej wierze ;) We wrześniu widzimy się znowu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *