Sukcesy Jastrzębi I Supermaraton Szosowy” Szlakiem Don Kichota”

22 sierpnia 2015r odbył się I Supermaraton Szosowy” Szlakiem Don Kichota” i I Maraton Szosowy Służb Mundurowych.

W Supermaratonie brali udział zawodnicy z klubu rowerowego Jastrzębie Łaskie, którzy zajęli w swoich kategoriach poniższe miejsca, startujących było ponad pięciuset.

Na dystansie MINI 85km w kategorii kobiet K3 1 miejsce zajęła Małgorzata Zimnicka.
Na dystansie MINI 85km w kategorii mężczyzn M5 1 miejsce zajął Stanisław Okoński.
Na dystansie MINI 85km w kategorii mężczyzn M6 1 miejsce zajął Maciej Sztendel.
Na dystansie MINI 85km w kategorii kobiet  K4 2 miejsce zajęła Halina Kowalczyk.

22082015055 22082015057 22082015058

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Sukcesy Jastrzębi I Supermaraton Szosowy” Szlakiem Don Kichota”

1. avatar Mieszkanka Ostrowa pisze:

Szanowni Państwo
    Bardzo proszę o uprzątnięcie oznakowania trasy. Okolice trasy są już wystarczająco zaśmiecone. Minął już tydzień od maratonu, a wstęgi przywiązane do drzew i krzewów oraz tabliczki ciągle zakłócają widok. Może w ramach rewanżu za zorganizowanie ewentu, uczestnicy wyruszyliby na trasę w celu uprzątnięcia śmieci???