Tiner ufundował zestawy wspomagające odchudzanie

logo tinerDo wygrania w naszym losowaniu po zakończeniu dekoracji zwycięzców będą także zestawy wspomagające odchudzanie – produkt przyspieszający redukcję wagi oraz wspomagający odchudzanie wraz z indywidualną 30 dniową dietą od firmy Tiner http://www.tiner.pl.

TINER to kompleksowy produkt przyspieszający redukcję wagi ciała oraz wspomagający odchudzanie. Wraz z preparatem zawierającym między innymi takie składniki jak: korzeń pokrzywy indyjskiej, pobudzający metabolizm tłuszczów, wspomagający termogenezę ciała ekstrakt z zielonej herbaty oraz ekstrakt z mniszka lekarskiego i pokrzywy zwyczajnej wspomagających oczyszczanie, detoksykację oraz wydalanie nadmiaru wody z organizmu udostępniona zostanie 30-dniowa dieta. Dieta dobrana przez dietetyka w sposób uwzględniający indywidualne preferencje żywieniowe oraz znacznie przyspieszająca utratę masy ciała.

W zestawie znajduje się również ekstrakt z Afrykańskiego Mango. Wyciąg z pestek tego afrykańskiego owocu w połączeniu z zawartym w preparacie chromem ma potwierdzony badaniami wpływ na prawidłowy poziom cholesterolu, cukru oraz leptyny w organizmie, co znacząco wspiera utrzymanie prawidłowej wagi oraz pomaga uniknąć efektu jojo.

butelka_ztabletkami_tlorazem

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *