Wydawanie pakietów startowych

indeks

Wydawanie pakietów startowych w sobotę w godzinach 18:00-21:00 oraz w niedzielę od godziny 7:00 do 10:30. Uprzedzamy,  iż późne stawienie się do biura zawodów grozi spóźnieniem się na start, a to może skutkować dopisaniem do czasu zawodnika 15-minutowej kary. Bardzo prosimy o wcześniejsze odbieranie pakietów i o to, aby nie było do nas pretensji że są kolejki i ktoś nie zdążył przez to na start swojej grupy. My będziemy robić oczywiście co w naszej mocy, ale od cudów nie jesteśmy…

Po losowaniu nie jest w żadnym wypadku możliwe dokonywanie jakichkolwiek zmian jeśli chodzi o dystans lub też rodzaj roweru. Zmiana zadeklarowanego dystansu już po wystartowaniu zgodnie z zapisami Regulaminu Pucharu Polski wiąże się z karą czasową +15 minut.

Warunkiem wydania pakietu startowego jest oczywiście miejsce zawodnika na liście startowej oraz WYPEŁNIONE I PODPISANE OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA!
Najlepiej wcześniej wydrukować i wypełnić stosowne oświadczenia.

Oświadczenia do pobrania:
Oświadczenie uczestnika pełnoletniego
Oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej
Pozwolenie na start osoby niepełnoletniej

Pakiety wydajemy jedynie na podstawie OKAZANIA DOWODU OSOBISTEGO (ewentualnie z pełnomocnictwem). Warunki te ważne są między innymi ze względów ubezpieczeniowych. Każdy uczestnik został ubezpieczony Polisą od następstw nieszczęśliwych wypadków PZU SPORT, umowa zbiorowa nr 1020233412. Suma ubezpieczenia 20.000 zł.

Jednocześnie jeszcze raz przypominamy, iż w pakiecie startowym każdy uczestnik otrzyma dwa numery startowe. Mniejszy i sztywny (z chipem) należy opaskami zamocować DO SZTYCY pod siodełkiem (oczywiście w pionie za sztycą, bez owijania wokół sztycy). Drugi miękki należy przypiąć do koszulki kolarskiej NA LEWEJ KIESZENI lub ww przypadki zwykłej koszulki – w miejscu lewej kieszeni koszulki kolarskiej.

Numery przez cały czas zawodów muszą być widoczne. Uczestnicy bez numerów lub z numerami zasłoniętymi mogą zostać zdyskwalifikowani. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów będą czuwali między innymi sędziowie – komisarze na motocyklach, czyli nasz zaprzyjaźniony klub MOTO PASJA. Osoby, które będą podejrzewane o udział w zawodach w sposób nieuczciwy (bez widocznych numerów startowych) będą przez sędziów proszone o zjechanie z trasy zawodów.

Numer startowy z chipem należy zwrócić za metą w zamian za medal.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *