Podsumowanie „Jastrzębiowych wyścigów dla dzieci i młodzieży”

DSC_7519

„Jastrzębiowe wyścigi” dla dzieci i młodzieży – impreza pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu w Łasku i Burmistrza Łasku – przebiegła w jesiennej aurze. Pogoda nie zniechęciła kilkudziesięciu zawodników, a zwłaszcza ich Rodziców, którzy zgodnie z regulaminem musieli im towarzyszyć . Rywalizacja odbywała się w sportowej atmosferze przy dopingu i niezbędnym wsparciu (zwłaszcza najmłodszych kolarzy) ze strony Rodziców. Gorącą czekoladą uraczyła kolarzy firma „Koreb” z Łasku, a wszystkich uczestników imprezy chlebem z firmowym smalcem częstowała firma „Grzegorz Kępa” z Czestkowa.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni pucharami ufundowanymi przez Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy  mogli przebierać i wybierać upominki ufundowane przez głównego sponsora – Pana Wojciecha Bąka, prezesa firmy „Spedimex” – oraz przez firmę „Skoda” Bednarek. Trofea i upominki zawodnicy zapakowali do praktycznych plecaków podarowanych im przez firmę „Soligrano”. Przejażdżkę pojazdem konnym wszystkim chętnym zafundował Pan Wojciech Bąk.

W imieniu wszystkich uczestników  oraz Klubu Rowerowego Jastrzębie Łaskie serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu imprezy oraz za wsparcie finansowe wszystkim wymienionym osobom i instytucjom

Jako organizatorzy deklarujemy – w roku 2018 podobne zawody odbędą się na początku września, a o szczegółach powiadomimy w stosownym czasie.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii „Jastrzębiowych wyścigów”:

Kategoria do 5 lat

 1. Amelia Jaworska
 2. Mieszko Rynkiewicz
 3. Zuzanna Świerczyńska

Kategoria 6-8 lat

 1. Kordian Stanisławski
 2. Jan Wasilewski
 3. Jakub Furmański

Kategoria 9-10 lat

 1. Kacper Kulik
 2. Franciszek Rynkiewicz
 3. Dawid Grzanka

Kategoria 11-12 lat

 1. Szymon Kosuń
 2. Karolina Adamkiewicz
 3. Maja Kopycka

Kategoria 13-15 lat

 1. Michał Głowik
 2. Sebastian Korcewicz
 3. Filip Przybylski

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do Podsumowanie „Jastrzębiowych wyścigów dla dzieci i młodzieży”

 1. Felipe pisze:

  Materiał bardzo wartościowy. Ja się w pełni zgadzam z takim rozumowaniem i postawieniem sprawy. Mam pytanie skoro jesteśmy przy temacie, jako że szukam jakiejś drukarnie to chicałbym spytac zcy kojarzycie tą drukarniee internetową w poznaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *