Zakończenie cyklu PP 2019

Ponieważ następny maraton w Choszcznie będzie jednocześnie zakończeniem naszego cyklu Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2019 przypominamy podstawowe zasady honorowania zwycięzców. Wyróżnienia i nagrody uczestnicy Choszczeńskiego maratonu otrzymają się na zasadach przewidzianych w komunikacie technicznym organizatora.
Natomiast zgodnie z Regulaminem cyklu:

1. Zwycięzcami Pucharu Polski będą:
    w kategorii OPEN Panie i OPEN Panowie osoby z miejsc od 1 do 6;
    w kategoriach wiekowych, z uwzględnieniem rodzaju roweru będą osoby (odrębnie Panie i Panowie), które zgromadzą największą ilość punktów w minimum czterech startach i zajmą miejsca od 1 do 3.
  2. Zwycięzcami Małego Pucharu Polski dla dystansu Mini, oraz Mega będą osoby które wzięły udział w minimum czterech maratonach na dystansie Mini lub na dystansie Mega i zajęły miejsca od 1 do 3, jedynie w klasyfikacji Open Panie i Open Panowie.
    Dla klasyfikacji OPEN i w kategoriach wyniki można sprawdzić poprzez zakładkę „2019 GENERALKA”
    Dla klasyfikacji w tzw. Małym Pucharze, dla dystansów Mini i Mega – zakładka „2019 PUCHAR POLSKI”

Uprzejmie przypominamy również, że w klasyfikacjach końcowych cyklu brane są pod uwagę jedynie wyniki osób które wzięły udział w minimum 4 maratonach. Może się więc zdarzyć, że wyróżnienie otrzyma osoba z mniejszą ilością punktów, ale z czterema startami od osoby która ma dwa lub trzy starty za które z racji wysokiej pozycji zdobyła więcej punktów i w klasyfikacji zajęła drugie lub trzecie miejsce.
Tradycyjnie już najlepsi otrzymają puchary i statuetki – w tym roku wykonuje je dla Państwa firma PHU Puchar Henryk Kucharski z Choszczna.
Dodatkowo współpracująca z nami firma informatyczna oraz Pan Remigiusz Ornowski spróbują przygotować i uruchomić już po maratonie w Choszcznie aplikację umożliwiającą wydrukowanie imiennego dyplomu z wynikiem (wynikami) każdemu kto brał udział w naszych maratonach.

Serdecznie zapraszamy do Choszczna 31 sierpnia. W tym dniu odbędzie się zarówno maraton jak i zakończenie całego cyklu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.