Objazd trasy II maraton MTB

Oficjalny objazdy trasy niedziela 11:00 OSIR Łask ul. Armii Krajowej 5a

Startujemy stąd – link

21 odpowiedzi na Objazd trasy II maraton MTB

 1. avatar MARIaN pisze:

  na 80% w niedziele 16.09 , czy ma być bez względu na pogodę ?? ja mogę jechać ale łatwo nie będzie ;]

 2. avatar limitededitio pisze:

  Miło, że trasa została wydłużona…

 3. avatar MARIaN pisze:

  no jakoś się tak sama wydłużyła :-)

 4. avatar kormoran pisze:

  To jak Panowie z tą niedzielą i objazdem ???

 5. avatar MARIaN pisze:

  niedziela 11:00 OSIR Łask , będę bez względu na pogodę

 6. avatar MARIaN pisze:

  OSIR Łask – czyli tam gdzie start w tamtym roku

 7. avatar tomek pisze:

  Czy osoby ” z zewnątrz” tez mogą z Wami pojeździć?

  jeżeli tak to napiszcie dokładnie gdzie się spotykacie.

 8. avatar MARIaN pisze:

  każdy może się stawić i ruszyć na objazd – ruszamy z OSIR-u [ OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ŁASKU ]

 9. avatar AS987 pisze:

  Proszę pisać jeśli ktoś chętny na drugi objazd trasy.

 10. avatar Malpa pisze:

  na 2 objazd ja jestem chętny bo nie dałem rady na 1 ;/

 11. avatar MARIaN pisze:

  mnie niestety jutro nie będzie [ maraton w kielcach ] , trasę dzisiaj objechałem , strzałki raczej są , zagineły w okolicach rokitnicy , oraz w paru miejscach w baryczy , jeśli ktoś się wybiera lepiej zabrać mapkę :) ,
  po powrocie dalej znaczymy :-D , jutro w kielcach zaopatrzę się w niebieskie strzałki , wezmę ile się da :-)

 12. avatar Lisu pisze:

  dobry ruch z niebieskimi strzałkami, bo te czerwone są czasami mało widoczne. Do tego przydałyby się większe. Najlepiej widoczne strzałki są na czerwonym i niebieskim tle a sama strzałka biała. I kartki z oznaczeniem wielkości co najmniej A4. Wtedy raczej nie będzie problemu z widocznością strzałek, a jest kilka bardzo newralgicznych miejsc, gdzie strzałek trzeba natrzepać znacznie więcej niż jest obecnie.

 13. avatar JacekK pisze:

  Witam,

  jestem właśnie po wczorajszym objeździe trasy. Niestety ze względu na późną porę, udało mi się dojechać do 26km (okolice młynu w Ldzaniu), po czym musiałem zrezygnować zz dalszego objazdu trasą ze względu na zalegające ciemności i wrócić na jakiś szerszy trakt, na którym była mniejsza szansa spotkać się z drzewem.

  Trasa bardzo fajna, miejscami może sprawiać kłopot tym, którzy zobaczą ją pierwszy raz dopiero w dniu maratonu. Są miejsca, gdzie można pojechać pod wpływem zmęczenia prosto, podczas gdy należy odbić w lewo bądź w prawo. Mam nadzieję, że Organizator dołoży jeszcze w ostatniej chwili kilka dodatkowych oznaczeń.

  Najbardziej interesuje mnie kwestia podwójnego przejazdu przez teren budowy S-8. Przejazdy są na 12 i 31 km. Na pierwszym przejeździe w pasie drogowym A-8 jest już rozłożony specjalny czarny materiał (nie wiem jak się to fachowo nazywa). Przejeżdżając jakiś Pan -z pewnością pracownik budowy – zwrócił mi uwagę, że po tym nie można jeździć.
  Nie wchodziłem w polemikę, ale uprzedziłem, że tędy w niedzielę będzie jechał maraton, na co rzucił “No, zobaczymy….

  Mam nadzieję, że organizatorzy mają stosowne pozwolenie na przejazd przez plac budowy. Dodatkowo proponuję ustawić kogoś w tym miejscu np. ze pozwoleniem, aby się nie okazało, że ktoś z budowy zatrzyma nagle maraton.

 14. avatar AS987 pisze:

  Wszytko zostało ustalone z kierownictwem budowy S8, na czas maratonu mają nam przygotować przejazd w tym miejscu. Strzałki dowieszamy sukcesywnie (niestety niektórzy lubują się w zajęciu dokładnie przeciwstawnym) w sobotę dowiesimy jeszcze strzałki oraz szarfy. Co do trasy ominęła Pana najciekawsza jej część :)

  • avatar JacekK pisze:

   Ech… :), tak myślałem, że najciekawszego nie zobaczyłem, ale niestety księżyc nie dawał wystarczająco dużo światła… Do zobaczenia w niedzielę.

 15. avatar AS987 pisze:

  Mam nadzieję że w niedziele uda się zobaczyć całą trasę w tym również troszkę elementów XC, które udało się nam w nią wpleść.

 16. avatar pafel pisze:

  ….hehehe … marian dobry plan…nocne jazdy jak najbardziej… a może rajd na orjentacje – nocny….ale bez gpsów itp….???? hmmm może byc ciekawie :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *