Z ostatniej Chwili

27.09. 2013

Informujemy że trasa na odcinku przed budową drogi S8 uległa minimalnej modyfikacji ze względu na zalegające błoto

18.09.2013

Same dobre wiadomości to:

Zwalniamy z wszelkich opłat młodzież do 15 roku życia;- do upominków takich jak: koszulki okolicznościowe, markowe koszule z firmy KASTOR, kuchenki turystyczne w salonu urody WERA Łask, spodziewamy się od Columny Medica voucherów na pobyt z zabiegami, oraz tabletów ufundowanych przez Nadleśnictwo Kolumna i Hotel Kolumna Park.Ponadto Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie zakupi z przeznaczeniem na nagrody pewną ilość najwyższej klasy odzieży sportowej marki BRUBECK – to dzięki pomocy Szefa Firmy, Pana Mirosława Kubiaka. Jeszcze raz ponawiamy zaproszenie do udziału w zawodach dzieci od 7 do 15 lat. Przygotujemy dla nich trasy wyścigu o zróżnicowanej długości – od 1 do ok. 4 km i niezbyt trudne technicznie. Przejadą w asyście motocyklistów z grupy Pana Roberta Płóciennika oraz sklepu i serwisu motocyklowego Moto Pasja ze Zduńskiej Woli.  Udział w zawodach biorą na prawach wszystkich uczestników i mogą korzystać z wypieków dostarczonych przez Zakład Cukierniczy Pana Marka Bladowskiego, napoi z hurtowni Mrugalski&Mrugalski, batoników i izotoników z hurtowni BOMAZ Państwa Marcinkowskich.

15.09. 2013

Wszystkie osoby które do dnia 20 września zapiszą się i dokonają opłatę startową, otrzymają w pakiecie dobrej jakości koszulkę techniczną z okolicznościowym nadrukiem.
Niestety dla osób które nie zdążą do tego dnia podjąć odpowiedniej decyzji – może koszulek zabraknąć. Cykl produkcyjny wymaga niestety wcześniejszego określenia nie tylko ilości, ale i rozmiaru koszulek stąd to zastrzeżenie. Jeżeli w przyszłości nasza impreza rozwinie się i ilość uczestników będzie przynajmniej dwukrotnie większa – jest szansa na zapewnienie takiej koszulki dla każdego.

W uzupełnieniu komunikatu i regulaminów w zakresie dotyczącym opłat startowych uprzejmie informuję, że nie zmieniamy nic w kwotach i zwolnieniach, a jedynie określamy, że dla młodzieży w wieku 13 – 15 lat opłata wyniesie 25 zł do 20 września 2013 r. – po tym terminie wzrasta do 40 zł.
Zapisy dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat – tutaj.

Z innych informacji – medale już się „tłoczą”, ładne puchary zamówione, ciepły posiłek również zamówiony, KOREB potwierdził swoją obecność…
W sprawie upominków jeszcze negocjujemy:)

8 odpowiedzi na Z ostatniej Chwili

 1. Rafał pisze:

  A jakaś rozmiarówka tych koszulek by się znalazła? Bo nie wiem czy mam wpisać przy zapisywaniu M czy L.

 2. Anula pisze:

  Mam nadzieję że trasa będzie dobrze oznaczona ,bo ja zupełnie nie znam tamtych okolic

 3. zawodnik pisze:

  jakas lista z wynikami bedzie dostepna?

 4. Sebastian pisze:

  Kiedy i gdzie wyniki beda opublikowane z czasami przejazdów?

 5. AS987 pisze:

  Pomiar0 to godzina startu, reszta pomiarów jest też podana godzinowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *