Oficjalne wyniki końcowe

Po uwzględnieniu docierających do nas sygnałów o przekłamaniach pomiaru czasu (za które serdecznie przepraszamy) i wprowadzeniu wspólnie z firmą TimePro poprawek, ostateczna lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach prezentuje się następująco:

kategorie OPEN

mega OPEN K
1. Karolina Garczyńska (19) – Łódź (BCM Nowatex Uzdr. Dąbki Kross Z. Darłowska) – 05:06:49.45
2. Monika Jagodzińska (13) – Kielce – 05:36:48.49

mega OPEN M
1. Andrzej Semkowicz (37) – Gryfice (K.R.GRYFLAND Gryfice) – 04:57:18.23
2. Grzegorz Stolarek (32) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 04:57:19.22
3. Piotr Górniak (31) – Częstochowa (glass-star) – 05:02:49.16

mini OPEN K
1. Katarzyna Pernal (103) – Łódź – 02:45:48.18
2. Paulina Wiszowata (124) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 02:56:50.34
3. Anna Moder (105) – Buczek (Jastrzębie Łaskie) – 03:27:23.60

mini OPEN M
1. Rafał Oleś (98) – Skarżysko Kamienna (Spedimex Bike Team) – 02:22:38.41
2. Marcin Jabłoński (96) – Skarżysko Kamienna (Spedimex Bike Team) – 02:22:40.39
3. Kazimierz Borek (91) – Mirzec – (Spedimex Bike Team) – 02:23:05.23


rowery szosowe

mega K2 szosowe
1. Karolina Garczyńska (19) – Łódź (BCM Nowatex Uzdr. Dąbki Kross Z. Darłowska) – 05:06:49.45

mega K3 szosowe
1. Monika Jagodzińska (13) – Kielce – 05:36:48.49


mega M2 szosowe
1. Andrzej Semkowicz (37) – Gryfice (K.R.GRYFLAND Gryfice) – 04:57:18.23
2. Łukasz Matusiak (35) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 05:09:25.10
3. Michał Krata (44) – Widawa (ZTC) – 05:27:32.70

mega M3 szosowe
1. Piotr Górniak (31) – Częstochowa (glass-star) – 05:02:49.16
2. Piotr Maranda (26) – Łódź (LAPIERRE) – 05:11:24.65
3. Grzegorz Czerwiński (42) – Łódź (RAGGABOMBA) – 05:27:29.50

mega M4 szosowe
1. Grzegorz Stolarek (32) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 04:57:19.22
2. Jacek Szczepanik (3) – Zduńska Wola (BSA Pro Tour) – 05:18:41.74
3. Sławomir Chalciński (36) – Łask/Kolumna – 05:29:30.75

mega M5 szosowe
1. Grzegorz Ciesielski (22) – Łódź – 06:18:48.75
2. Jarosław Grudzień (4) – Łódź – 06:29:17.37
3. Stanisław Słomczyński (7) – Łódź – 06:51:35.04

mega M6 szosowe
1. Jan Pęczek (24) – Łódż – 05:04:51.10
2. Zbigniew Maciaszczyk (23) – Szczecin (PRESTO SZCZECIN) – 05:34:50.25


mini K3 szosowe
1. Katarzyna Pernal (103) – Łódź – 02:45:48.18
2. Anna Agata (106) – Pabianice – 03:52:34.38

mini K5 szosowe
1. Anna Moder (105) – Buczek (Jastrzębie Łaskie) – 03:27:23.60
2. Irena Siorek (102) – Wieluń – 03:44:26.82


mini M2 szosowe
1. Rafał Oleś (98) – Skarżysko Kamienna (Spedimex Bike Team) – 02:22:38.41
2. Jakub Okła (95) – Skarżysko Kamienna (Spedimex Bike Team) – 02:26:12.55
3. Jacek Drubkowski (182) – Izbica Kujawska (KU AZS UMED Łódź) – 02:26:16

mini M3 szosowe
1. Marcin Jabłoński (96) – Skarżysko Kamienna (Spedimex Bike Team) – 02:22:40.39
2. Borys Chwiłkowski (187) – Luboń (Drużyna Szpiku) – 02:26:16
3. Arkadiusz Lorkowski (183) – Działdowo (Bike-Sport Działdowo) – 02:26:16.51

mini M4 szosowe
1. Andrzej Pilarek (170) – Zduńska Wola (Gatta Bike Team Zduńska Wola) – 02:30:19.25
2. Stanisław Okoński (206) – Teodory Osiedle – 02:31:24.04
3. Piotr Chojecki (202) – Łask – 02:31:25.59

mini M5 szosowe
1. Kazimierz Borek (91) – Mirzec – (Spedimex Bike Team) – 02:23:05.23
2. Mieczysław Dynaryński (205) – Pabianice – 02:31:28.79
3. Mieczysław Sztendel (158) – Łódź – 02:33:00.41

mini M6 szosowe
1. Zbigniew Banaszczyk (29) – Piotrków Trybunalski – 02:38:34.23
2. Czesław Sudra (148) – Pabianice – 02:43:19.99
3. Zbigniew Toboła (144) – Sieradz (Gatta Bike) – 02:44:21.91


rowery inne

mega M3 inne
1. Piotr Tomczyk (12) – Borowianka – 07:05:18.22

mega M4 inne
1. Marek Zadworny (15) – Gryfice (K.R.GRYFLAND Gryfice) – 05:33:20.20
2. Krzysztof Kamocki (21) – Łódź – 06:02:49.21

mega M5 inne
1. Krzysztof Wiktorowski (14) – Łódź – 06:31:55.24


mini K2 inne
1. Paulina Wiszowata (124) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 02:56:50.34
2. Paulina Jatczak (74) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 04:31:22.98
3. Monika Wawrzyniak (70) – Bełchatów (Spedimex Bike Team) – 06:28:08.70

mini K3 inne
1. Agnieszka Roman (76) – Gdańsk (Spedimex Bike Team) – 03:38:47.87
2. Małgorzata Ruta (67) – Bratoszewice (Spedimex Bike Team) – 04:07:26.57
3. Beata Walas (54) – Moszczenica (Spedimex Bike Team) – 04:24:47.10

mini K4 inne
1. Mariola Siech (59) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 04:24:45.56
2. Beata Sokolnicka (53) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 04:27:32.17
3. Jolanta Janiszewska (89) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 06:54:11.70

mini K5 inne
1. Elżbieta Fijałkowska (68) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 05:35:57.25
2. Elżbieta Bąk (90) – Wronowice (Spedimex Bike Team) – 06:10:36.12
3. Halina Werner (83) – Wronowice (Spedimex Bike Team) – 06:20:09.34

mini K6 inne
1. Zofia Bąk (87) – Łask (Spedimex Bike Team) – 04:12:23.80


mini M2 inne
1. Mateusz Majcherczyk (123) – Buczek (KASTOR) – 02:50:43.71
2. Marek Kocięcki (116) – Zgierz – 03:28:26.47
3. Grzegorz Orłowski (136) – Miechów (MDK Miechów) – 03:29:51.30

mini M3 inne
1. Roman Hajzler (129) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 02:42:19.00
2. Piotr Tameczka (135) – Sieradz – 02:57:56.61
3. Marcin Czekaj (118) – Zgierz – 03:26:43.03

mini M4 inne
1. Andrzej Jarosławski (17) – Goleniów (K.R.GRYFLAND Gryfice) – 02:37:13.54
2. Sławomir Łochowski (122) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 02:42:18.41
3. Tomasz Misztalski (131) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 02:57:51.90

mini M5 inne
1. Grzegorz Rosinski (126) – Łask (Lityński Bełchatów) – 03:06:36.52
2. Zdzisław Gelbert (94) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 03:41:47.53
3. Kazimierz Królikowski (111) – Łask (KASTOR) – 03:54:10.51

mini M6 inne
1. Mirosław Musiał (99) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 04:08:32.21
2. Wojciech Bąk (78) – Łask (Spedimex Bike Team) – 04:23:29.02

pełna lista wyników na dystansie mini (93,3km)
pełna lista wyników na dystansie mega (186,6km)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Oficjalne wyniki końcowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *