Oficjalne wyniki końcowe

Po uwzględnieniu docierających do nas sygnałów o przekłamaniach pomiaru czasu (za które serdecznie przepraszamy) i wprowadzeniu wspólnie z firmą TimePro poprawek, ostateczna lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach prezentuje się następująco:

kategorie OPEN

mega OPEN K
1. Karolina Garczyńska (19) – Łódź (BCM Nowatex Uzdr. Dąbki Kross Z. Darłowska) – 05:06:49.45
2. Monika Jagodzińska (13) – Kielce – 05:36:48.49

mega OPEN M
1. Andrzej Semkowicz (37) – Gryfice (K.R.GRYFLAND Gryfice) – 04:57:18.23
2. Grzegorz Stolarek (32) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 04:57:19.22
3. Piotr Górniak (31) – Częstochowa (glass-star) – 05:02:49.16

mini OPEN K
1. Katarzyna Pernal (103) – Łódź – 02:45:48.18
2. Paulina Wiszowata (124) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 02:56:50.34
3. Anna Moder (105) – Buczek (Jastrzębie Łaskie) – 03:27:23.60

mini OPEN M
1. Rafał Oleś (98) – Skarżysko Kamienna (Spedimex Bike Team) – 02:22:38.41
2. Marcin Jabłoński (96) – Skarżysko Kamienna (Spedimex Bike Team) – 02:22:40.39
3. Kazimierz Borek (91) – Mirzec – (Spedimex Bike Team) – 02:23:05.23


rowery szosowe

mega K2 szosowe
1. Karolina Garczyńska (19) – Łódź (BCM Nowatex Uzdr. Dąbki Kross Z. Darłowska) – 05:06:49.45

mega K3 szosowe
1. Monika Jagodzińska (13) – Kielce – 05:36:48.49


mega M2 szosowe
1. Andrzej Semkowicz (37) – Gryfice (K.R.GRYFLAND Gryfice) – 04:57:18.23
2. Łukasz Matusiak (35) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 05:09:25.10
3. Michał Krata (44) – Widawa (ZTC) – 05:27:32.70

mega M3 szosowe
1. Piotr Górniak (31) – Częstochowa (glass-star) – 05:02:49.16
2. Piotr Maranda (26) – Łódź (LAPIERRE) – 05:11:24.65
3. Grzegorz Czerwiński (42) – Łódź (RAGGABOMBA) – 05:27:29.50

mega M4 szosowe
1. Grzegorz Stolarek (32) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 04:57:19.22
2. Jacek Szczepanik (3) – Zduńska Wola (BSA Pro Tour) – 05:18:41.74
3. Sławomir Chalciński (36) – Łask/Kolumna – 05:29:30.75

mega M5 szosowe
1. Grzegorz Ciesielski (22) – Łódź – 06:18:48.75
2. Jarosław Grudzień (4) – Łódź – 06:29:17.37
3. Stanisław Słomczyński (7) – Łódź – 06:51:35.04

mega M6 szosowe
1. Jan Pęczek (24) – Łódż – 05:04:51.10
2. Zbigniew Maciaszczyk (23) – Szczecin (PRESTO SZCZECIN) – 05:34:50.25


mini K3 szosowe
1. Katarzyna Pernal (103) – Łódź – 02:45:48.18
2. Anna Agata (106) – Pabianice – 03:52:34.38

mini K5 szosowe
1. Anna Moder (105) – Buczek (Jastrzębie Łaskie) – 03:27:23.60
2. Irena Siorek (102) – Wieluń – 03:44:26.82


mini M2 szosowe
1. Rafał Oleś (98) – Skarżysko Kamienna (Spedimex Bike Team) – 02:22:38.41
2. Jakub Okła (95) – Skarżysko Kamienna (Spedimex Bike Team) – 02:26:12.55
3. Jacek Drubkowski (182) – Izbica Kujawska (KU AZS UMED Łódź) – 02:26:16

mini M3 szosowe
1. Marcin Jabłoński (96) – Skarżysko Kamienna (Spedimex Bike Team) – 02:22:40.39
2. Borys Chwiłkowski (187) – Luboń (Drużyna Szpiku) – 02:26:16
3. Arkadiusz Lorkowski (183) – Działdowo (Bike-Sport Działdowo) – 02:26:16.51

mini M4 szosowe
1. Andrzej Pilarek (170) – Zduńska Wola (Gatta Bike Team Zduńska Wola) – 02:30:19.25
2. Stanisław Okoński (206) – Teodory Osiedle – 02:31:24.04
3. Piotr Chojecki (202) – Łask – 02:31:25.59

mini M5 szosowe
1. Kazimierz Borek (91) – Mirzec – (Spedimex Bike Team) – 02:23:05.23
2. Mieczysław Dynaryński (205) – Pabianice – 02:31:28.79
3. Mieczysław Sztendel (158) – Łódź – 02:33:00.41

mini M6 szosowe
1. Zbigniew Banaszczyk (29) – Piotrków Trybunalski – 02:38:34.23
2. Czesław Sudra (148) – Pabianice – 02:43:19.99
3. Zbigniew Toboła (144) – Sieradz (Gatta Bike) – 02:44:21.91


rowery inne

mega M3 inne
1. Piotr Tomczyk (12) – Borowianka – 07:05:18.22

mega M4 inne
1. Marek Zadworny (15) – Gryfice (K.R.GRYFLAND Gryfice) – 05:33:20.20
2. Krzysztof Kamocki (21) – Łódź – 06:02:49.21

mega M5 inne
1. Krzysztof Wiktorowski (14) – Łódź – 06:31:55.24


mini K2 inne
1. Paulina Wiszowata (124) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 02:56:50.34
2. Paulina Jatczak (74) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 04:31:22.98
3. Monika Wawrzyniak (70) – Bełchatów (Spedimex Bike Team) – 06:28:08.70

mini K3 inne
1. Agnieszka Roman (76) – Gdańsk (Spedimex Bike Team) – 03:38:47.87
2. Małgorzata Ruta (67) – Bratoszewice (Spedimex Bike Team) – 04:07:26.57
3. Beata Walas (54) – Moszczenica (Spedimex Bike Team) – 04:24:47.10

mini K4 inne
1. Mariola Siech (59) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 04:24:45.56
2. Beata Sokolnicka (53) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 04:27:32.17
3. Jolanta Janiszewska (89) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 06:54:11.70

mini K5 inne
1. Elżbieta Fijałkowska (68) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 05:35:57.25
2. Elżbieta Bąk (90) – Wronowice (Spedimex Bike Team) – 06:10:36.12
3. Halina Werner (83) – Wronowice (Spedimex Bike Team) – 06:20:09.34

mini K6 inne
1. Zofia Bąk (87) – Łask (Spedimex Bike Team) – 04:12:23.80


mini M2 inne
1. Mateusz Majcherczyk (123) – Buczek (KASTOR) – 02:50:43.71
2. Marek Kocięcki (116) – Zgierz – 03:28:26.47
3. Grzegorz Orłowski (136) – Miechów (MDK Miechów) – 03:29:51.30

mini M3 inne
1. Roman Hajzler (129) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 02:42:19.00
2. Piotr Tameczka (135) – Sieradz – 02:57:56.61
3. Marcin Czekaj (118) – Zgierz – 03:26:43.03

mini M4 inne
1. Andrzej Jarosławski (17) – Goleniów (K.R.GRYFLAND Gryfice) – 02:37:13.54
2. Sławomir Łochowski (122) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 02:42:18.41
3. Tomasz Misztalski (131) – Łask (Jastrzębie Łaskie) – 02:57:51.90

mini M5 inne
1. Grzegorz Rosinski (126) – Łask (Lityński Bełchatów) – 03:06:36.52
2. Zdzisław Gelbert (94) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 03:41:47.53
3. Kazimierz Królikowski (111) – Łask (KASTOR) – 03:54:10.51

mini M6 inne
1. Mirosław Musiał (99) – Łódź (Spedimex Bike Team) – 04:08:32.21
2. Wojciech Bąk (78) – Łask (Spedimex Bike Team) – 04:23:29.02

pełna lista wyników na dystansie mini (93,3km)
pełna lista wyników na dystansie mega (186,6km)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Oficjalne wyniki końcowe

  1. avatar Wyniki pisze:

    Szkoda, że pełnych wyników po korekcie nie ma do dzisiaj… Link do wyników odsyła do nikąd…

  2. avatar pablo pisze:

    Firmie TimePro przydarzyła się awaria serwera… Na szczęście wyniki końcowe naszego supermaratonu zostały skopiowane. Dzisiaj mam je dostać, więc jak tylko znajdę wolną chwilę na stronie pojawi się pełna lista.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *