Podziękowanie

To wielki zaszczyt dla Łasku, gościć tylu wspaniałych kolarzy amatorów. Dziękujemy Wam za docenienie wysiłku wielu ludzi i udział w naszym wyścigu – maratonie.
Dziękujemy również wszystkim sponsorom i darczyńcom, dziękujemy władzom administracyjnym naszego regionu – bez Państwa pomocy zorganizowanie takiego wyścigu nie byłoby możliwe.
To dopiero druga organizowana przez nas na taką skalę impreza sportowa, więc z pewnością znaleźliście Państwo w niej nieco uchybień. Przyjmiemy wszystkie krytyczne uwagi jako cenne wskazówki, które należy wziąć pod uwagę przy organizacji następnych zawodów. Oczywiście za pochwały też będziemy wdzięczni :)

Z kolarskimi pozdrowieniami
Jastrzębie Łaskie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na Podziękowanie

 1. Wigor pisze:

  Cudny maraton pod każdym względem. Dziękuję !!!

 2. Jan Raszewski, Warszawa pisze:

  Wspaniała impreza, superatmosfera i mistrzostwo świata w oznakowaniu trasy – pierwszy raz spotkałem się z tym, że ekipa przemalowała strzałki przed drugim okrążeniem. Nieczęsto też można spotkać strażaków, którzy wiedzą, że ruch trzeba zatrzymać 100 m. przed skrzyżowaniem, bo kolarz w zakręcie chce się położyć na całej szerokości szosy. No i ten parking o nieskończonej pojemności, bardzo ułatwił życie. Tak trzymać, Jastrzębie – do zobaczenia za rok!

 3. Maciej235 pisze:

  To mój czwarty maraton (było 2x Leszno i Kołobrzeg) i najlepsza organizacja tego typu imprezy z jaką się spotkałem:
  1. Piękne medale
  2. Tony owoców i napojów na PŻ i za metą
  3. Ciepły posiłek… hmm… nie jakieś tam kluchy z sosem, ale dwudaniowa uczta (ciężko było przejeść) :)
  4. Przepiękna trasa z bdb w większości nawierzchnią
  5. Pokaz fotek „na gorąco” przed finałem imprezy
  6. Wspaniałe nagrody – rowery… ukłony dla sponsorów
  7. Duża liczba nagród losowanych – miłe to – wiem, że nawet zwykła dętka potrafi sprawić frajdę, bo wylosowana, bo było trochę szczęścia
  8. Przemili ludzie obsługujący maraton – sędziowie, biuro, PŻ – stworzyliście doskonały klimat, za który dziękuję. To była ogromna praca…
  Dodatkowo osobista moja frajda – przejechałem MINI w czasie, który był dla mnie (tak mi się wydawało) nieosiągalny. Podziękowania dla grupki, w której udało mi się przejechać większość dystansu, szczególnie dla Michała 238, oraz drugiego Michała 239, który w samej końcówce zmobilizował mnie do walki na finiszowej prostej.
  Dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia w III edycji łaskiego maratonu

 4. Piotrek R, Rajszew 140 pisze:

  Przylaczam sie do podziekowan i gratulacji – swietna impreza, doskonala organizacja i piekna trasa. W przyszlym roku tez przyjade.
  Dziekuje rowniez za wspolna jazde wszystkim, z ktorymi połykalismy kolejne kilometry !

  pozdrawiam

  PS. gdyby nie ten zgubiony zegarek i obraczka bylaby pelnia szczescia….. :-(

 5. vladee pisze:

  Ja również dziekuję za wspaniałą imprezę. I mam pytanie: czy w tym roku odbędzie się maraton MTB Jastrzębi Łaskich? Mam nadzieję ,że tak bo jest to kolejna świetna impreza na którą czekam..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *